sobota, 3 czerwca 2017

TheAdsTeam: Podsumowanie Eventu w Warszawie.

Dokładnie tydzień temu odbył się drugi Event TheAdsTeam W Polsce. Świętowaliśmy na nim kolejną barierę jaką było przekroczenie 100 tysięcy użytkowników. Mieliśmy również okazje usłyszeć o dalszych krokach rozwoju platformy, oraz nowych usługach jakie aktualnie są wdrażane. Tym razem miejscem spotkania Był Hotel "Okęcie w Warszawie".

Realna sprzedaż, realne zarobki. Tak ma obecnie funkcjonować TheAdsTeam. Dla wielu osób działających w revshare, to ciągle nowość w branży, ale wszystko wskazuję, że w dzielenie się sztucznym balonem naliczeń przechodzi do historii. Subiektywnie od siebie dodam: Bardzo dobrze !!!.

Na Evencie admini jasno powiedzieli. Jednym się te zmiany spodobają, a innym nie. Ale jeżeli firma ma długo funkcjonować i był projektem stabilnym muszą być zmiany. Od niedzieli 4.06 firma będzie płacić dzieląc się tylko realną sprzedażą. Naliczenia do 2% dziennie zależne od zarobków firmy, więc mogą być również mniejsze.Rozwój ma oczywiście wiązać się z nowymi usługami. TAT nie ma być zwykłym revshare jak każdy inny. Dlatego wokół programu tworzy się otoczkę projektów dzięki którym firma będzie zarabiać i zwiększać bufory programu:

-Powstaje TheAdsTeam Pro o którym pisałem już wcześniej ( banery landing pages itd.). 

-Ponadto szykuje się niesamowite projekt TheAdsTeam Crypto. Jeżeli ktoś wie jak funkcjonuje giełda to już powinien dostrzec potencjał.  Bo właśnie tutaj będziemy handlować krypto walutami. Będzie więc to platforma, która ma szanse stać się hitem i bardzo mocno  zasilać bufory revshare. Traiderzy powinni być zadowoleni. 

-W Warszawie również usłyszeliśmy że kolejny event w Polsce ma odbyć się około października. W jakim mieście jeszcze nie wiemy, ale jak zwykle będzie ankieta na grupie programu.

-Będzie kolejna wycieczka do wygrania. Jak pamiętacie niedawno najbardziej zaangażowane jechały do Dubaju. Tym razem będzie wycieczka do Tajlandii. Także kolejna szansa na wykazanie się i zwiedzenia kolejnego zakątka świata.Pisałem że mamy już ponad 100 tys osób. Dlatego też w Warszawie nie mogło zabraknąć tortu. Ten widać po powyższym zdjęciu. Nie wiem jakim cudem udało się tak małym tortem podzielić kilkaset osób, ale z tego co widziałem będąc na miejscu chyba dla nikogo nie zabrakło. 

Prezentacja i Rejestracja w TheAdsTeam Tutaj


Oczywiście sam event nie zakończył tego niezwykle udanego dnia, gdyż wiele osób zdecydowało się bliżej poznać miasto jakim jest Warszawa i np skorzystać z gościnności pobliskich klubów i dyskotek. Co było dalszym ciągiem integracji. A TheAdsTeam wkracza w kolejną fazę rozwoju.

Podsumowując: Jeżeli szukasz szybkich naliczeń, jednorazowego zarobku i nie lubisz budować TAT nie będzie dla ciebie. Ale jeśli chcesz działać w firmie która faktycznie zarabia, cały czas dąży do rozwoju i dzieli się realnymi środkami myślę,że warto wtedy zainteresować się tematem. I absolutnie nie masz tu żadnej gwarancji. Bo biznes wiąże się z ryzykiem, a samo ryzyko zawsze było wpisane w sukces.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz