poniedziałek, 24 kwietnia 2017

TheAdsTeam: Rozgrzewka przed Warszawą !!!

Już można nabywać bilety na Event do Warszawy!!! Drugie spotkanie z administracją TheAdsTeam nadchodzi wielkimi krokami i niemalże na pewno frekwencja będzie jeszcze większa, niż podczas wcześniejszej wizyty w Krakowe. Wtedy mieliśmy 500 osób. Promocja i rozwój firmy trwa w najlepsze. Mamy własnie prawdziwy maraton eventów, i zanim dojdzie do wizyty Polsce czeka nas Dubaj. A wczoraj Najam i Azaam zawitali w Pakistanie.

Około 600-650 Pakistańczyków zjawiło i uczestniczyło na wspomnianej imprezie. Pakistan, to kraj który mocno rośnie w programie i według wyników jakie ostatnio możemy zaobserwować 10,5% użytkowników TheAdsTeam  pochodzi z tego kraju. Ten   wynik daje im 3 miejsce Po Włoszech i Polsce ( do której się zbliżają ).


Na spotkaniu tak samo jak na każdym innym evencie TAT nagrodzono najaktywniejszych promotorów i przedstawiono firmę oraz jej plany rozwoju w najbliższym czasie. Za około miesiąc wspomniana usługa "TheAdsteam Pro", która będzie kolejnym fajnym narzędziem  w programie. W chwili obecnej nawet w niedziele dołącza do projektu  600 osób i kto wie czy ta liczba nie będzie rosła.


Jak wspomniałem wyżej obecnie mamy maraton i szefostwo firmy cały czas ciężko pracuje. Już 5.05 pojawią się w Dubaju. Natomiast 27.05 Warszawa. Sala w Warszawie w Hotelu"Okęcie" jest przewidziana na 800 osób, a miejscówki można nabyć klikając w poniższy link. Bilety są dostępne w cenie 30zł ( standard), oraz vipowskie 60zł

Zarezerwuj bilet na Event TheAdsTeamWięcej szczegółów wkrótce. A Prezentacje biznesu i szczegóły odnośnie tego jak zarabiamy znajdziecie poniżej. Także w tym przypadku wystarczy kliknąć w link.

Prezentacja i Rejestracja w TheAdsTeam Tutaj

Na sam koniec zaproszenie do Warszawy:
UWAGA:Pamiętaj, że ewentualne decyzje inwestycyjne każdy ponosi na własną odpowiedzialność. Biznes wiąże się z ryzykiem, a autor wpisu nie bierze odpowiedzialności za skutki tego ryzyka.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz