poniedziałek, 10 kwietnia 2017

TheAdsTeam: Nowy plan marketingowy. Program wciąż na topie,a Polska traci lidera !!!

500, a nawet 600 rejestracji dziennie. Mniej więcej tak obecnie rozwija się TheAdsTeam. Licznik rejestracji utrzymuje się na bardzo dobrym poziomie i wszystko wskazuje, że projekt ani trochę nie zwolnił. Mimo to,  firma własnie wprowadza zmiany, które mają sprawić, że za kolejne pól roku, również będzie wszystko ok.


Co takiego się zmienia? Tak naprawdę 80% użytkowników tego nie odczuje. Najważniejszą zmianą jest fakt, że program będzie działał podobnie jak biznesy Udaja Nara czyli  My Paying Ads oraz My Paying Cripto Ads. Uday wsród wielu jest uznawany za najlepszego admina w branży revshare, dlatego administracja TheAdsTeam nawiązała z nim współpracę, w celu ustalenia długoterminowego planu dla firmy. Ale do rzeczy:

Prezentacja firmy oraz rejestracja TUTAJ

Nowy plan zakłada, że będzie można wypłacić 2-krotność wkładu plus prowizje. Będzie, to działać wiec na zasadzie że np : Jak ktoś wpłaci 1000$ będzie mógł wypłacić 2000$. Po osiągnięciu limitu będzie trzeba ponowne zasilić program świeżymi środkami, żeby dalej wypłacać. W ten sposób pięniadze będą obracać się w firmie i powinni zyskać na tym wszyscy. Zmieniają się też prowizje i zamiast czterech linii zostaną tylko dwie 8%-2%, Aczkolwiek z reinwestycji prowizje otrzymamy tylko z jednej linii.  

Teraz trochę o tym co się będzie działo niedługo:

23 kwietnia szykuje się duży Event w Pakistanie. Z tego co czytamy ma być na nim nawet 650 osób i do tej pory będzie to największy event TheAdsTeam.  Pakistan po Włoszech i Polsce to trzecia siła w programie. Blisko 10% użytkowników pochodzi z tego kraju.Po Pakistanie spotkamy się oczywiście w Polsce. Dokładnie 27 maja w Warszawie i jestem pewien że zobaczymy się w jeszcze większym gronie niż na poprzednim spotkaniu z Najamem i Azamem w Krakowie. I kto wie może do tego czasu Polacy się zmobilizują o odzyskamy 1-wsze miejsce w rankingu Alexa. Te utraciliśmy kosztem Włoch.


Sam ranking Alexa pokazuje, że firma nie zwalniają i zdobyła ogromna popularność w kraju większym niż Polska (choć nie zawsze on musi coś znaczyć ). W sumie stało się, to o czym informowały mnie wcześniej pewne osoby będące blisko adminów. Już wcześniej docierało do mnie, że do programu dołączyła mocna grupa z Włoch i na efekty nie trzeba było długo czekać.


UWAGA:Pamiętaj, że ewentualne decyzje inwestycyjne każdy ponosi na własną odpowiedzialność. Biznes wiąże się z ryzykiem, a autor wpisu nie bierze odpowiedzialności za skutki tego ryzyka.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz