poniedziałek, 17 kwietnia 2017

Questra World z planami na najbliższe lata.

Za nami kolejne spotkanie z cyklu "Lidership" z firmą Questra World. Wydarzenie miało miejsce w dniach 29 - 30 marca, więc dobre 2 tyg temu, ale na blogu piszemy o nim dopiero teraz. Nie mniej istotny jest fakt, że za około tydzień czyli 22-23 kwietnia kolejny Event firmy. Tym razem u nas w kraju. Gospodarzem i organizatorem będzie Warszawa.


Po Dubaju mamy spory napływ informacji które utwierdzają, że działanie w tym projekcie daje duże możliwości oraz rozbudza nadzieje na długie i stabilne zarabianie. Firma na wspomnianym Evencie omówiła to co dotychczas zostało zrobione,a także przedstawiła co będzie realizowane w ciągu najbliższych 5 lat. Cała konferencja została zorganizowana z ogromnym rozmachem i profesjonalizmem . Można to zobaczyć na poniższym nagraniu które pokazuje pierwszą jej część.


  Kilka faktów po Evencie w Dubaju;
➡Dzięki profesjonalnemu podejściu firma dorobiła się aktywów w miliardach dolarów.
➡W tym roku planowane jest otwarcie biura w 17 krajach na Świecie.
➡AGAM rozwija strategię szybkiego pomnażania kapitału przy równoczesnej ochronie tego co zarobili. 
➡Na wykładach, które mamy w obu częściach (druga poniżej) omówiono też zarządzanie toksycznymi aktywami oraz współpracę przy wydobyciu złota.
➡ Była mowa też o trendzie FinTech który obejmuje miedzy innymi;
-systemy płatności, krypto-waluty , nieruchomości czy finanse osobiste.
(jest to temat dość rozbudowany dlatego szczegóły w osobnym pliku)

Zapowiedz Eventu w POLSCE na stronie Portalu Nowiny.pl TUTAJ

Informacje o firmie oraz rejestracja

UWAGA: W Pliku PDF posiadam szczegółowe omówienie wykładów w Dubaju.
Tutaj umieszczam tylko zarys tego co mamy na obu filmach..


Podczas dwóch dni Lidershipów w Dubaju przemawiały do zgromadzonych osób najważniejsze osobistości związane z firmą Questra i funduszem inwestycyjnym AGAM. Mieliśmy więc wystąpienia Antonio Vieira Robalo -Prezydenta Atlantic Global Asset Management S.A czy też Jose Manuel Gilaberta - Prezydenta Questra World. 


P.S Zazwyczaj pytacie o wypłaty dlatego na fotce potwierdzenie, że tydzień w tydzień otrzymuje je na portfel BTC. Tak jak pisałem na w innym artykule o firmie w zależności od posiadanego pakietu co 7 dni otrzymujemy od 4% do 7%.

UWAGA:Pamiętaj, że ewentualne decyzje inwestycyjne każdy ponosi na własną odpowiedzialność. Biznes wiąże się z ryzykiem, a autor wpisu nie bierze odpowiedzialności za skutki tego ryzyka.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz