sobota, 29 kwietnia 2017

Questra World: Po Evencie w Warszawie oraz z nowym biurem.

Konferencj w Polsce za nami. Questra World zalicza wizyty w kolejnych krajach i pokazuje się coraz szerszemu gronu potencjalnych inwestorów. Tym razem Warszawa przywitała nie tylko Polaków gdyż spotkanie miało charakter międzynarodowy i mieliśmy gości z Słowacji, Czech, Węgier i Estonii.


Cały Event był podzielony na dwa dni. Pierwszego dnia mieliśmy prezentacje oraz wykład Jose Manula Gilaberta, który przedstawił 5-letnią koncepcje firmy ( już znamy plany firmy na tak długo okres po konferencji w Dubaju). Ponadto oczywiście szkolenia dla agentów.


Dzięki informacją jakie przedstawił mi Wiesław Moroz ( osoba obecna na konferencji) wiemy że firma do 2021 roku planuje dostęp do kolejnych 17 krajów.  Questra dąży także do wprowadzenie własnego systemu płatności.

Questra zamierza chce także powołać radę 21 dyrektorów którzy mają być przedstawicielami 15 krajów. A nie lada atrakcją ma być we wrześniu rejs po Karaibach dla 1000 partnerów.


Jak pisałem cały event trał dwa dni i drugiego dnia mieliśmy wykład Sebastiana Kotowa dotyczący psychologi biznesu. Sam poziom tej imprezy według jego uczestników był bardzo wysoki pod każdym względem i niemalże każdy uczestnik wracał ze spotkania zadowolony.


Teraz przed nami kolejne Lidershipy czyli miedzy innymi Turcja, Niemcy, Wietnam czy Francja. W jednym z poprzednim wpisów pokazywałem rozpiskę gdzie i kiedy zawitają przedstawiciele Questry. A w miedzy czasie zostało otwarte kolejne biuro


Na filmie oczyiscie nowe biuro w Kazachstanie, a że Questra w tej chwili to biznes globalny przed nami otwarcie kolejnych biur i kolejny fazy wdrażania 5-letniego planu Questra World. 

Jak zarabiamy w QuestraWEJDŹ TUTAJ
(Pod powyższym linkiem opis i rejestracja )

UWAGA:Pamiętaj, że ewentualne decyzje inwestycyjne każdy ponosi na własną odpowiedzialność. Biznes wiąże się z ryzykiem, a autor wpisu nie bierze odpowiedzialności za skutki tego ryzyka.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz