środa, 1 marca 2017

Serwis Nowiny.pl o rozwoju firmy Questra i podboju nowych rynków przez fundusz inwestycyjny AGAM.

Kilka dni temu wspominałem o tym, że projekt Questra bardzo mocno rozwija się w Polsce w ostatnich miesiącach. Potwierdzeniem tego jest nieustanie rosnąca popularność i dwa otwarte biura w Warszawie i Krakowie. O firmie oraz o funduszu Atlantic Global Asset Management, który jest partnerem biznesowym firmy Questra pisać zaczynają portale lokalne w naszym kraju. Między innymi w ostatnich dniach portal województwa podkarpackiego Nowiny.pl

Serwis Nowiny.pl  opublikował kilka dni temu krótką notkę,która zawierała wypowiedz prezydenta funduszu AGAM. Wspominał on między innymi o tym, że firma była wcześniej skupiona na rynkach spoza europy, a mimo to wielu inwestorów z tego regionu zainteresowało się możliwościami projektu i zostało częścią dużego zespołu AGAM S.A


Antonino Robalo, który jest własnie prezydentem wspomnianego funduszu inwestycyjnego w swojej wypowiedzi podkreślił że szczególnie chcę wyodrębnić takie kraje jak Polska, Czechy, Słowacja, gdzie wiele osób pomnożyło swój kapitał w ciągu stosunkowo krótkiego okresu czasu"

Jak Zarabiamy w Questra World Zobacz TUTAJ
(Rejestracja w Questra TUTAJ)

Serwis Nowiny.pl pisze także że dzięki tak dużemu zainteresowaniu ze strony klientów wschodnioeuropejskich, kierownictwo Funduszu Atlantic Global Asset Management postanowiło zintensyfikować realizację projektów w tym regionie. W aktywach funduszu są pomyślnie zrealizowane programy inwestycyjne w takich branżach jak przemysł rolniczy, energetyka alternatywna, projekty infrastrukturalne. 

Cały artykuł i jeszcze więcej szczegółów znajdziecie na stronie dziennika województwa podkarpackiego. Aby do niego przejść wystarczy kliknąć TUTAJ.

Przypominam, że dla partnerów którzy zechcą działać w Questra przygotowałem prostą stronkę do promocji. Otrzymacie landing page zarówno po Polsku TUTAJ. oraz po angielsku TUTAJ.


UWAGA:Pamiętaj, że ewentualne decyzje inwestycyjne każdy ponosi na własną odpowiedzialność. Biznes wiąże się z ryzykiem, a autor wpisu nie bierze odpowiedzialności za skutki tego ryzyka.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz