wtorek, 7 marca 2017

Event Questra na Ukrainie: Najnowsze informacje o biznesie.

Sporo się ostatnio dzieje w firmie Questra, dlatego oprócz tego, że pewne informacje przekazałem na autorskiej grupie "Laptopowi milionerzy" na Facebooku, chciałbym również w tym wpisie wspomnieć o kolejnych wydarzeniach jakie miały miejsce, a raczej przedstawić to co według zapowiedzi firmy czeka nas w niedalekiej przyszłości. Za nami kolejny etap szkoleń z cyklu "Leadership". Tym razem miało ono miejsce w Kijowie.

Uwaga: Wszelkie informacje przedstawione tym artykule otrzymaliśmy dzięki uprzejmości Tarasa Romanowicza, któremu należą się  serdeczne podziękowania za promocje i rozwój firmy Questra w Polsce.

Po Evencie na Ukrainie krótkie streszczenie o tym co nas w krótce czeka w tym biznesie:
Firma wychodzi na nowe rynki, zwłaszcza Singapur, Honkong, Wietnam, Tajlandia, Chiny, Malezja oraz inne. Także firma sie zainteresowali inwestorzy azjatyccy i AGAM już ma klienta na TACV Cape Verde Airlines

ZARABIAJ 4%-6% TYGODNIOWO (ZOBACZ JAK TUTAJ)

  Pierwsze kroki na drodze do współpracy z rynkiem azjatyckim: 
➡️ podłączenie specjalistów ds. współpracy z rynkiem azjatyckim 
➡️ stworzenie supportu w języku chińskim, japońskim, hindi oraz innych
➡️ przygotowywanie produktów i usług które interesowałoby nowych klientów

2019-2020 wejście Questra World (tutaj nie mylić z AGAM) na rynek Afryki, Australii oraz Ameryki Północnej

Ze względu na rynek azjatycki została wprowadzona kolejna waluta - dolar amerykański, oraz portfele inwestycyjne w USD

Nowe potrzeby - nowe portfele.Kolejka VIP portfeli SPECIAL o wartości 1.000.000 // 2.500.000 // 5.000.000 EUR/USD

Kolejny kierunek rozwoju w 2017 roku - zakup własnego banku oraz emisja kart płatniczych (EcoBank nie sprawdził sie z ilością kart, limitami na kartach oraz ma duże prowizje). Korzystamy w chwili obecnej z AdvCash jeśli interesuje kogoś karta, a nie BTC. Pełne info będzie na evencie w Dubaju.

Ze względu na ciągły i szybki wzrost kursu BTC, AGAM zadbał o klienta i wprowadził dopłatę za płatność w BTC. Wpłacając dzisiaj Bitcoinem - dostaniesz na konto AGAM 5% więcej, np. wpłacasz 10000€ --->>> dostajesz 10500€

Zarejestrowane oficjalne przedstawicielstwo w Wielkiej Brytanii i kolejnym krokiem jest zaplanowane otwarcie głównego i pierwszego biura w Europie w Londynie w lipcu tego roku.


Od 1-wszego września 2016 roku działa program podwyższenia kwalifikacji oraz testowania dyrektorów w Madrycie. W związku z kolosalną dynamika średni czas oczekiwania na umówienie wizyty wynosi 1-2 miesiące. Osoba, która osiąga poziom 500.000 w lutym już jest w kolejce na sierpień, a to i lepiej. W związku z tym firma zaplanowała: 
➡️ otwarcie kolejnego biura, alternatywy Madrytu, w Dubaju, w kwietniu 2017 roku .
➡️ dla dyrektorów którzy nie mogą przyjechać do Madrytu w związku z różnymi okolicznościami zdrowotnymi, rodzinnymi, prawnymi zostanie stworzony osobny zespół wyjazdowy. Każde 3 miesiące, w przeciągu 2 tygodni nasi specjaliści będą w poszczególnym kraju partnerskim. Pierwsze planowane wyjazdy: Kazachstan oraz Turcja. Testowanie odbędzie się na jednakowych warunkach w każdym kraju.
Taka strategia pozwoli egzaminować 9 dyrektorów dziennie zamiast 3 jak to było wcześniej.

Jak Zarabiamy w Questra World Zobacz TUTAJ

(Rejestracja w Questra TUTAJ)


Po Leadership'ach we wrześniu, listopadzie i marcu, teraz startuje 4 tura szkoleń partnerów, tym razem obejmująca 12 krajów. Odbędzie się ona w 3 etapy z 2 tygodniowa przerwa pomiędzy: 
➡️ 22-23 kwietnia Kazachstan - 1900 partnerów
➡️ 29-30 kwietnia Turcja - 300 partnerów
➡️ 6-7 maja Austria - 300 partnerów
➡️ 13-14 maja Niemcy - 700 partnerów
➡️ 27-28 maja Szwajcaria - 300 partnerów
➡️ 3-4 czerwca Belgia - 250 partnerów
➡️10-11 czerwca POLSKA - 200 partnerów
➡️ 17-18 czerwca Słowacja -150 partnerów
➡️ 1-2 lipca Wietnam - 200 partnerów
➡️ 8-9 lipca Rosja - 900 partnerów
➡️ 15-16 lipca Ukraina - 750 partnerów
➡️ 22-23 lipca Estonia - 150 partnerów

Kolejną wycieczką po Dubaju - będą jesienne wakacje na Karaibach  na które pojedzie 1000 partnerów.

UWAGA:Pamiętaj, że ewentualne decyzje inwestycyjne każdy ponosi na własną odpowiedzialność. Biznes wiąże się z ryzykiem, a autor wpisu nie bierze odpowiedzialności za skutki tego ryzyka.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz