czwartek, 23 marca 2017

Biznes Online: Aktualności z kilku programów.

Co takiego słychać w biznesach online? Jak zwykle sporo się dzieje dlatego w tym artykule krótko omówimy sobie projekty w których sam działam. Przestawimy fakty. subiektywne opinie i to co według mnie warte uwagi.Będzie krótko, ale rzeczowo więc startujemy z przeglądem projektów w których jestem.


          
                       1.THEADSTEAM: Niesłabnąca popularność.                                                             

W moim subiektywnym rankingu nadal nr 1. W maju kolejny Event w Polsce, którego data niebawem ma zostać ogłoszona. W ostatnim czasie Koreańczycy dołączyli do programu i mówi się że Azjaci przyczynią się do dalszego rozrostu tego biznesu. Nieoficjalne informacje mówią także o tym, że firma zarobiła nie małe pieniądze dzięki Akademii TheAdsTeam. Usłyszałem taką wiadomość od osób będących blisko adminów, aczkolwiek konkretnych liczb oczywiście nie znam gdyż, to już potocznie zwana"tajemnica handlowa firmy"

Rejestracja w TAT oraz więcej informacji TUTAJ 

Od Irka Fudro mamy  informacje o tym, że szykuje się sporo materiałów edukacyjnych w TAT Akademii, Na tą chwile jest zarejestrowanych blisko 70 tyś użytkowników i jest bardzo możliwe że w tym roku pęknie popularna "setka" czyli 100 tysięcy.
                        
                        

                  2.Questra World/AGAM:Strona już po Polsku.


Jak obiecali, tak zrobili. Strona od kilku dni jest już w Polskiej wersji językowej. Questra dostrzega potencjał na naszym rynku dlatego przetłumaczono stronę i dodano kolejną wersje językową.  Z tego co zauważyłem  w Polsce coraz więcej pisze się o firmie. 
Ostatnio w kolejnym z naszych dzienników pojawił się artykuł w którym mamy wypowiedzi Jose Manuela Geloberta. Mówi on między innymi że: 
"ludzie wykazują ogromne zainteresowanie współpracą z Questra World. My z kolei, dołożymy wszelkich starań, żeby nasi nowi agenci i pracownicy nowych biur byli zabezpieczeni wszechstronnym wsparcie informacyjnym i prawnym"
Cały artykuł z którym myślę, że warto się zapoznać znajdziecie TUTAJ

Rejestracja w Questra oraz więcej informacji TUTAJFirma oczywiście płaci bez problemów regularnie co tydzień. A moje wypłaty z Questra oraz innych w jakich działam publikowałem na mojej grupie na facebooku. Ta znajduje się TUTAJ

3.FutureNet/AdPro:Dużo nowych produktów


Ostatnio odbył się Event firmy, więc też mamy informacje z pierwszej ręki. Przede wszystkim głośno się mówi o własnej krypto-walucie pod nazwą FutureCoin. Podobno jak czytałem na blogu Oli Niedzielskiej waluta ta już jest wydobywana i posiada własny blockchain. A na Evencie przedstawiono już Screeny ze stworzonego portfela FUTURO.

Widziałem że firma też już ma w ofercie smartfony z własnym logiem. Z resztą one też były rozdawane na Evencie takze nie jest to żadną tajemnicą.

Jak już kiedyś pisałem ma ruszyć kawiarnia FutureNet i to też potwierdzono w Krakowie. A ponadto miłośnicy hazardu będą mieli okazje zmierzyć swoje siły w kasynie FutureNet. Jest zapowiadana również własna karta MasterCard.

Rejestracja w FutureNet/Ad Pro Tutaj

Ogólne jesli chodzi o FututureNet mam aż przesyt informacji i czasem aż cieżko do wszystko zapamiętać, ale z punktu biznesowego taki rozwój i tyle pomysłów jest jak najbardziej czymś na plus.

4.Recyclix: Niepewność po pożarze.


Wiemy, że był pożar o czym pisałem w poprzednim wpisie, i tak na prawdę każde inna informacja to spekulacja. Firma obecnie wdraża plan naprawczy. Z tego co zauważyłem obecnie wypłaty z Recyclix idą wybiórczo. Jedni dostają inni czekają. Sytuacja podobno ma się unormować w czerwcu, ale czy firma mówi prawdę nie wie tego nikt. 

Na grupie Recyclix jeden z użytkowników po kontakcie z firmą dostał taką odpowiedz:
Ten incydent nie wpłynie na Recyclix jako firmę dzięki sprawdzonej stabilności naszego systemu biznesowego, który pozwala na długoterminowe i pomyślne funkcjonowanie. Ponadto, kwestia ta nie wpłynie na nasze plany budowy nowych fabryk do recyklingu, o których wcześniej była mowa. Fundusze na budowę tych fabryk są przeznaczone z innych niezależnych źródeł, co pozwala nam się rozwijać prężnie nie tylko w Europie, ale i w innych częściach świata."

Odnośnie wiszących wypłat firma w swoim oświadczeniu pisze;
"Recyclix pracuje nad rozwiązaniem kwestii oczekujących wypłat, których aktualizacja zostanie opublikowana, gdy wszystkie alternatywy zostaną dokładnie ocenione. Obecnie zarząd uczestniczy w spotkaniach i pracuje nad znalezieniem kilku najlepszych rozwiązań do pokonania trudności jakie napotkały firmę"

Na tą chwile w przypadku firmy Recyclix pozostaje, więc jedynie czekać.Żadne spekulacje nie muszą mieć pokrycia w rzeczywistości, dlatego i tutaj one nic nie zmienią. Czas pokaże czy faktycznie firma będzie działać tak jak przed pożarem i czy wszystkie fakty, które nam przedstawiają prezentują realny obraz tego projektu. 

UWAGA:Pamiętaj, że ewentualne decyzje inwestycyjne każdy ponosi na własną odpowiedzialność. Biznes wiąże się z ryzykiem, a autor wpisu nie bierze odpowiedzialności za skutki tego ryzyka..

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz