wtorek, 28 lutego 2017

TheAdsTeam: Promuj, zarabiaj i wygraj wycieczkę do Dubaju.

Za nami kolejny Event TheAdsTeam. Tym razem z administracją firmy można było spotkać się w Londynie gdzie zebrało się ponad 200 osób. Oczywiście nie mogło tam zabraknąć naszych rodaków.. W tym wpisie krótko informacje po Evencie i dalszych planach rozwoju firmy. Na tą chwile można śmiało pisać, że jest mocno OK. Jak wspomniał kolega Irek.


Firma TheAdsTeam cały czas się stawia sobie za cel i wyznacza kolejne wyzwania. W tej chwili mamy już około 60 tyś użytkowników i dało się odczuć, że ruch na stronie mocno idzie w górę. Przez dwa dni był problem z logowaniem się do serwisu, ale chyba ta sytuacja został już zażegnana.


Co do samego Eventu  Londynie to najciekawsze co z niego do nas dotarło, to myślę, że konkurs i fajna nagroda w postaci wycieczki do Dubaju.  Zostanie ona ufundowana użytkownikom, którzy w marcu uzyskają sprzedaż za minimum 40000$. Nagrodzone zostaną też osoby które wprowadzą najwięcej członków do Akademii TheAdsTeam. Taka wycieczka ma trwać 3 dni i wszystkie koszty wyjazdu ma pokryć firma.

Inną ważna informacją po spotkaniu w Londynie jest właśnie start wspomnianej Akadami czyli programu oferującego różne kursy i szkolenia.  Wcześniej ze względu na ogromne zainteresowanie jej start trzeba było przekładać i dopinać pewne rzeczy, ale obecnie już powinno działać poprawnie. A cała Akademia TheAdsteam, to nic innego jak popularne matryce więc oprócz tego, że dostajemy materiały związane z marketingiem umożliwiające nasz rozwój osobisty,będziemy również zarabiać pieniądze. Poniżej własnie kilka moich ostatnich wypłat  z TAT.
Dodaj napis
Ponadto na Evencie w Londynie dwóch niebieskich diamentów w nagrodę za swoje zaangażowanie w rozwój i promocje firmy otrzymało swoje Mcbooki. Jednym z nich był oczywiście nasz Irek Fudro.

REJESTRACJA I PREZeNTACJA W THEADSTEAM TUTAJ

Kolejne informacje o firmie zapewne niebawem. Na tą chwile wszystko działa bardzo dobrze więc trudno do czegokolwiek się przyczepić. W mojej subiektywnej opinii w najbliższych miesiącach powinno być stabilnie. I mam nadzieje że tak będzie  bo na tle wielu revshare TheAdsTeam mocno się wyróżnia.

UWAGA; Biznes Revshare, to nie inwestycja. Jakiekolwiek naliczenia otrzymujemy jeżeli dana firma czerpie profity ze sprzedaży swoich usług. Wtedy dobrowolnie dzieli się z nami zyskiem.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz