poniedziałek, 20 lutego 2017

Questra World:Nowe biuro w Polsce oraz Event w Monachium.

Ostatnie dni w firmie Questra przyniosły nam dwa dość istotne wydarzenia. Tak się złożyło, że oba miały miejsce w ten weekend. Mieliśmy więc w sobotę otwarcie nowego biura firmy Questra World w Krakowie, oraz Leadership w Monachium, a więc duży event , który dopiero zapowiada rozpoczynający się sezon.

O firmie Questra mówi się że, to odkrycie ostatnich miesięcy. Nie są to oczywiście moje słowa, ale mamy podstawy żeby tak uważać. O ile w Niemczech firma dość długo cieszy się ogromną popularnością, to zaczynam mieć wrażenie że w Polsce szał się dopiero zaczyna. Otwarcie biura w kolejnym mieście ( po Warszawie) może wskazywać, Na pewno jest to krok do jeszcze większego wzrostu firmy w naszym kraju.

Jak czytamy na jednej z grup facebookowych Questry World. Był szampan, były wyróżnienia i były nagrody. A poniżej mini fotorelacja z tego wydarzenia.


Jak zarabiamy w Questra zobacz TUTAJ
(Tam też możesz się zarejestrować)

Jak wspomniałem we wstępie drugie ważne wydarzenie także za nami. Przez 2 dni firma BMW gościła agentów Questra World w swoim budynku. Tam własnie odbył się duży event firmy. Wstępnie usłyszałem, że plany firmy są ambitne. Ale na oficjalnej informacje o tym co nas czeka w przyszłości musimy jeszcze poczekać. 


Więcej szczegółów o Questra World  znajdziecie w moim poprzednim artykule. Tam też informacja jak zarabiamy w Questra i prezentacja firmy. Znajdziecie go klikając TUTAJ

Przypominam że dla partnerów którzy zechcą działać w Questra przygotowałem prostą stronkę do promocji. Zobaczyć ją można klikając TUTAJ. oraz taka sama po ang TUTAJ


UWAGA:Pamiętaj, że ewentualne decyzje inwestycyjne każdy ponosi na własną odpowiedzialność. Biznes wiąże się z ryzykiem, a autor wpisu nie bierze odpowiedzialności za skutki tego ryzyka.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz