wtorek, 7 lutego 2017

Questra:World,Agam. Zarabiamy 4%-6% tygodniowo .

Po dłuższej przerwie postanowiłem odpalić nowe źródło zarobku. Od jakiegoś czasu szukałem projektu, który mógłbym dołączyć do mojego portfela biznesowego i po dogłębnej analizie oraz rozmowach z wieloma osobami oficjalnie wystartowałem w biznesie inwestycyjnym Questra Holdings. Szczegóły i możliwości projektu prezentuje poniżej.

Questra jest to spółka Holdingowa dwóch firm:
1.Atlantic Global Asset Management- Firma inwestuje pieniądze inwestorów, którymi zarządza zespól 25 managerów. W zależności od poziomu zysku jaki wypracują otrzymujemy wynagrodzenie 4%-6% tygodniowo.
2.Questra World-prowadzi program partnerski pozwalający generować dochody pasywne z prowizji od poleceń i otrzymywać bonusy za przekroczenie obrotu w grupie.

Najważniejsze informacje o firmie:
- Firma istnieje od 2009 roku.
- Do 2009 roku współpracowała tylko z innymi firmami , a od kilkunastu miesięcy działa również z osobami prywatnymi.
- Siedziba firmy znajduje się w Madrycie.
- Kapitał zakładowy 5000 000 euro.
-Obszary działalności firmy:
a;) Rynek IPO
b:) Obrót nieruchomościami
c:) Zakup i sprzedaż zobowiązań.

Biznes:
Możliwości zarobkowe:W firmie kupujemy udziały nabywając pakiety inwestycyjne, których możliwości można dopasować do każdego portfela(każdy pakiet pracuje 365 dni). Pakiety zaczynają się od 90 euro. Firma wypłaca nam w zależności od posiadanego pakietu 4%-6% tygodniowo (wypłaty co tydzień).Jednak zysk zależy też od pracy poszczególnych managerów. Do tej pory nie zdarzyło się żeby w jakimś tygodniu firma poniosła straty, ale można się zabezpieczyć przed taką ewentualnością i skorzystać z możliwości ubezpieczenia depozytu. Wtedy tygodniowy zysk pomniejszany jest o koszt ubezpieczenia.


Zawierając współpracę z firmą mamy możliwość otrzymania umowy  Jest ona w języku angielskim, ale widziałem i otrzymałem daną umowę do wglądu przetłumaczoną na język Polski. Także miałem okazje się zapoznać jak ona wygląda.Można również zobaczyć ją w zakładce dokumenty po zalogowaniu na nasze konto.


Firma(Fundusz Inwestycyjny A.G.A.M) posiada oczywiście niezbędne dokumenty do prowadzenia działalności finansowej. Powyższe zdjęcie prezentuje taki dokument. Ponadto firma posiada inne dokumenty jak Deklaracje DE NIF (zawiera numer podatkowy).


Jednym z przykładów tego na czym zarabia fundusz A.G.A.M jest zakup przez fundusz linii lotniczych TACV Cabo Verde Airlines. Według informacji jakie znalazłem dochód po wprowadzeniu na giełdę wyniósł 500%

Partnerem inwestycyjnego funduszu A.G.A.M jest tak renomowana instytucja jak Ecobank. Dzięki tej współpracy limity wpłat mogą sięgnąć nawet 500 000 euro. Skoro takie limity firma posiada to musiała zostać bardzo dobrze zweryfikowana.

Inne istotne informacje:
-Firma przez około 7 lat zawarła ponad 1100 transakcji
-Zatrudnia około 160 pracowników
-88% transakcji przeprowadzonych przez managerów jest zakończone sukcesem.

Rejestracja w Questra Holding TUTAJ


Jak wygląda biuro Questra można zobaczyć poniżej.UWAGA:Pamiętaj, że ewentualne decyzje inwestycyjne każdy ponosi na własną odpowiedzialność. Biznes wiąże się z ryzykiem, a autor wpisu nie bierze odpowiedzialności za skutki tego ryzyka.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz