czwartek, 2 lutego 2017

Ekspansja Recyclix na Bliskim Wschodzie.

Firma Recyclix przyzwyczaiła już swoich użytkowników i inwestorów, że co jakiś czas wypuszcza buletyn informacyjny w którym możemy zapoznać się z ostatnimi wydarzeniami jakie miały miejsce w firmie oraz planami na najbliższą przyszłość. Dlatego też w ostatnich dniach pojawiła się kolejna notka prasowa której tłumaczenie umieszczam niżej. Jak zwykle nie zabrakło ciekawych informacji.

Co takiego czytamy w biuletynie? Oto szczegóły:
Nowy Rok rozpoczął się  dla Recyclix od wystawy wystawy EcoWASTE 2017. Była ona doskonałą okazją do wprowadzenia firmy na bliskim wschodzie. W ciągu czterech dni firma otrzymała wiele perspektywicznych ofert współpracy. Zarówno z sektora prywatnego jak rządowego.  Jak czytamy w biuletynie firma ma już zaaranżowane spotkania w europie, w biurach inwestorów. Ponadto jesienią 2017 roku w Abu Dhabi firma chcę rozpocząć budowę nowej fabryki.

 

Firma Recyclix myśli także o postawieniu swoich fabryk w Ameryce południowej. Jak na razie, to są tylko plany, ale mają już zaplanowana spotkania w różnych miastach w Brazylii.

Ponadto w biuletynie jest też informacja o wystawie w Amsterdamie w dniach 29-30 marca na której ma być obecna firma Recyclix.

Na sam koniec mamy jeszcze wzmiankę, że był to dla firmy bardzo pracowity tydzień. W tym czasie mogły nastąpić opóźnienia w wypłatach dlatego Recyclix dziękuje wszystkim za wyrozumiałość i zaległe wypłaty mają być realizowane w najbliższych dniach

Chcesz odbierać 14% zysku co 5 tygodni???

Rejestracja w Recyclix TUTAJ

(Jako ID sponsora wpisz 687E-B5DC-8878)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz