poniedziałek, 30 stycznia 2017

Udany Event TheAdsTeam: Podsumowanie.

28 stycznia odbył się pierwszy event platformy reklamowej TheAdsTeam w Polsce.Projekt na tą chwile posiada około 44 tyś zarejestrowanych użytkowników dlatego też nie dziwi fakt ,że tego dnia spotkanie, które było organizowane jednym z Krakowskich Hoteli wypełniło salę po brzegi. Nieoficjalnie mieliśmy ponad 500 uczestników (Jeżeli jednak nie wiesz czym jest TAT sam opis projektu i możliwości zarobkowe TUTAJ).

Samo spotkanie było podzielone na dwie części. Pierwsza z nich, to spotkanie liderów i najbardziej aktywnych promotorów z Polski. Na nim między innymi wymieniono się sugestiami oraz spostrzeżeniami. Omawiano różne koncepcje dalszego rozwoju firmy. Oczywiście ta cześć była dla większości zamknięta, ale jak można było usłyszeć od osób obecnych na spotkaniu liderów współpraca z właścicielami firmy przebiega wręcz wzorowo. Admini słuchają, notują każde spostrzeżenie i przede wszystkim błyskawicznie wdrażają pewne rozwiązania. W TAT nie ma tak jak w wielu innych programach, że coś się zapowiada i czeka na realizacje miesiącami, tutaj wiele rzeczy jest robionych od ręki.


O godz 17 odbył się planowany event na którym zaprezentowano firmę, omówiono najważniejsze rzeczy i na samym końcu odpowiadano na pytania osób zgromadzonych na sali. Z najważniejszych rzeczy jakie dotarły do nas po evencie możemy między innymi wymienić.

Wkrótce będą podpinane kolejne zewnętrzne źródła:
a) Ma się pojawić około czerwca usługa kryjąca się pod nazwą TAT PRO. Ma to być zestaw narzędzi marketingowych takich jak kreator stron, kreator banerów czy też autoresponder. Dodatkowo będzie to można połączyć z takimi systemami marketingowymi jak Getresponse.
b) W ciągu najbliższych 2 tygodni ma ruszyć Akademia TheAdsTeam. Będzie ona oferowała materiały związane z rozwojem osobistym, Tak więc znajdziemy tam między innymi ebooki, czy też audiobooki. Ponadto Akademia TAT będzie wyposażona w matryce w której ustawiani będziemy według kolejności posiadanych rang.


Jedną z najważniejszych informacji w każdym biznesie są rezerwy firmy. Na evencie padło i takie pytanie. Oczywiście konkretne liczby nie padły, ale jeżeli dobrze zrozumieliśmy to są to milionowe kwoty, a dziennie na wypłaty idzie około 20% tego co firma zarabia. Także kondycja TheAdsTeam jest na dobrym poziomie. Sami właściciele zapowiadają że firma dopiero startuje. A jak będzie czas pokaże ..


Sam Event zakończył się bardzo miłą ceremonią czyli wręczeniem nagród dla najbardziej zaangażowanych użytkowników z rangą Gold oraz Diament ( w sumie diament mamy jednego). Kolejne spotkanie z rodziną TheAdsTeam w maju. Tym razem w Warszawie.  

W krótkim podsumowaniu dodam tylko, że osoby odpowiedzialne za ten biznes dały się poznać z bardzo dobrej strony i widać, że nie tworzą tego przedsięwzięcia przypadkowe osoby tylko ludzie z pasją wkładające w swoją prace serce.

REJESTRACJA W THEADSTEAM TUTAJ

Ważne:Serdeczne podziękowania za możliwość udostępnienia fotek Marcinowi Pawleta, Piotrowi Trochę , Dominikowi Zugaj i Pawłowi Jaskółka..  Ponieważ nie mogłem pojawić się osobiście (ogladałem na żywo przez internet) byli oni jednymi z wielu moich wysłanników na evencie. 

1 komentarz:

  1. To był mój pierwszy event na jakim kiedykolwiek byłem. Największe wrażenie zrobili na mnie zgromadzeni tam ludzie. Osoby, które znałem tylko z internetu, a teraz mogłem zamienić z nimi kilka zdań, zobaczyć jak wyglądają. Jeżeli chodzi o program The Ads Team to na prawdę robi wrażenie. Właściciele Najam i Muhammad są otwarci, sympatyczni i szczerzy. Budowanie i każdy kolejny rozwój programu mają w 100% przemyślany. Mają pomysł i co najważniejsze słuchają wskazówek liderów. Moim skromnym zdaniem jest to obecnie najlepszy program „revshare” na rynku.

    OdpowiedzUsuń