poniedziałek, 14 listopada 2016

Recyclix: Raport śródroczny i nowe biuro w Mediolanie.

Firma Recyclix przedstawiła nam kolejne informacje związane z funkcjonowaniem projektu i planami związanymi z najbliższą przyszłością. Z zaprezentowanego biuletynu możemy wyczytać sporo ciekawostek z którymi powinni zapoznać się zarówno aktualni jak i przyszli użytkownicy platformy. Poniżej tak po krotce wybrane przeze mnie fragmenty tego co się dzieje w Recyclix, oraz co nas czeka już niedługo.

16-17 listopada cały zespół Recyclix ma być ma być obecny w Bazylei (Szwajcaria) gdzie będzie można się spotkać i porozmawiać. Wtedy też jak wynika z informacji przekazanych przez firmę zostanie zaprezentowane śródroczne sprawozdanie finansowe.

Przekazana została informacja, że budowa fabryki w miejscowości Łobez idzie zgodnie z planem. Jednak sam podgląd z budowy został wyłączony na stronie ponieważ zbyt duże zainteresowanie powodowało problemy techniczne i serwery nie wytrzymywały przeciążenia. Transmisja w najbliższym czasie ma być dostępna na innym kanale internetowym.

Rejestracja w Recyclix TUTAJ
(Jako ID sponsora wpisz 687E-B5DC-8878)
Jest mowa również o otwarciu nowego biura w stolicy mody czyli Mediolanie. Głownym celem tego biura ma być kontakt z włoskimi odbiorcami granulatu i dostawcami z odpadów z tworzyw sztucznych.

Reszta publikacji, to w pewnym sensie powtórzenie tego co mieliśmy w poprzednim biuletynie czyli przypomnienie, że reflinki zastąpiono numerami ID, a także że obecnie mamy prowizje z jednego poziomu dla partnerów i wynoszą one 12%.

Firma Recyclix podała także na swojej stronie, że od 2015 roku zanotowano blisko milion rejestracji. I mimo, że sporo ludzi zakładało konto jedynie dla bonusu 20 euro to i tak trzeba uznać ten wynik za sukces.Przypominam, że dla osób zainteresowanych działaniem w programie przygotowałem prostą stronę do promocji którą otrzymać może każdy partner z mojego zespołu. Można ją zobaczyć TUTAJ

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz