środa, 23 listopada 2016

Ostatni dzwonek dla chcących zarabiać w Recyclix !!!

Recyclix na tą chwile to, jedna z najbardziej zaufanych firm, która dzięki recyklingowi śmieci pozwala inwestorom zarabiać pieniądze. Projekt systematycznie realizuje kolejne plany rozwoju i spełnia wszystkie obietnice jakie były zapowiadane wcześniej.Jednak jeżeli ktoś poważnie myśli o związaniu się z tą firma powinien przestać się zastanawiać ponieważ około października 2017 utraci taką możliwość i rejestracja dla nowych osób zostanie zamknięta.

Jest to oczywiście związane z rozwojem i zmianami w modelu biznesowym o którym firma własnie nas poinformowała. A więc co nas czeka nowego??? Oto szczegóły:

Aby uniknąć spekulacji i dezinformacji, Recyclix umieszcza krótki opis o planowanym przejściu, Obecny system zostanie zamknięty dla nowych rejestracji (około października 2017) i nowych pakietów odpadów, jak tylko dotrze do rozruchu cel finansowy w wysokości 14 mln euro. Od daty zamknięcia, wszyscy członkowie będą nadal zarabiać i otrzymywać wypłaty z istniejącymi pakietami na okres dalszych 10 cykli (z grubsza kolejny rok, (do października 2018). To gwarantuje, że każdy, kto bierze udział w naszej aktualnej koncepcji będą mógł zarabiać pieniądze.

Rejestracja w Recyclix TUTAJ
(W formularzu wpisz ID sponsora podane na stronie)

Po okresie przejściowym 10 cykli będziemy całkowicie przechodzić się do nowego systemu. Recyclix całkowicie skoncentrować się na naszej podstawowej działalności, którą jest gospodarka odpadami. Dla tych, którzy chcą kontynuować udział w naszym systemie, będzie możliwość, aby to zrobić za pośrednictwem funduszu inwestycyjnego z siedzibą na Malcie, które zostaną poparte gwarancjami bankowymi na celu ochronę zainwestowanych zleceniodawców. Wprowadzenie tej nowej platformy planowane jest na początku 2017 roku, więc nasi partnerzy mają do wyboru udział w obu systemach (aż do października 2018 roku) lub płynnie przejść do nowego systemu.

Dla naszych obecnych członków, którzy nie są w stanie zainwestować tak dużej sumy pieniędzy, fundusz zaoferuje sposób uczestniczenia przez inwestorów zewnętrznych Więcej szczegółów na ten temat pojawi się po przeprowadzeniu poszczególnych procedur .Możemy jednak podkreślić, że jesteśmy gotowi zaoferować możliwość wzięcia udziału w nowej koncepcji dla wszystkich, niezależnie pieniędzy jakie są w stanie zainwestować.

To najważniejsze informacje z biuletyny Recyclix. a poniżej kolejne potwierdzenie wiarygodności
i dowód, że warto działać w tym biznesie. Śródroczny raport finansowy: 


Oczywiście dla osób chcą zacząć działać w Recyclix jak przy okazji każdego biznesu jaki robię prosta strona do promocji projektu. którą zobaczycie TUTAJ

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz