poniedziałek, 14 listopada 2016

Chcesz zarabiać pieniądze??? Nie trać więcej czasu !!!

Ostatnio na jednym z moich krótkich filmów poruszyłem pewną ważną kwestie. Odniosłem się do popularnych kibiców którzy myślą, że czas i szanse na sukces będą takie same nawet jeśli zaczną działać dużo później.Niestety to nie jest prawda. Jak wspomniałem na nagraniu (mój profil FB) czas ucieka, a  razem z czasem uciec może szansa na zmiany czy na lepsze życie. Bo to , że dziś pojawiła się dana okazja nie musi oznaczać że będzie ona aktualna za tydzień, miesiąc czy rok. I jeśli nic z tym nie zrobisz wkrótce może być pozamiatane.

Nie ukrywam, że pisze ten artykuł na bazie obserwacji ludzi których znam i którzy obserwują w jakimś stopniu moje działania w internecie. Z ust pewnych ludzi po prostu słyszałem hasła o tym, że fajnie działam, że też chcieliby spróbować ale... może za jakiś czas. No własnie co znaczy za jakiś czas??? Gdy będę zajmował się zupełnie innym biznesem? Czy też gdy będę miał lepsze efekty? Kto wie.Może mój obecny status jeszcze jest zbyt niski, żeby osoby oczekujące miliona w tydzień zdecydowały się działać w sieci :).

Niestety taka postawa sprawi, że większość po prostu nie zarobi konkretnych pieniędzy. Dlaczego??? Jest kilka powodów. Pierwszy z nich jest banalny: 3/4 nie zdecyduje się wcale, a ci co się zdecydują po czasie  będą przegrywać na starcie. Między innymi dlatego, że nie rozumieją jednej rzeczy: Zarabianie pieniędzy, to proces czasowy. Tu nie ma tak, że po tygodniu działania wszystko wiemy i od razu stajemy się ekspertami w danej dziedzinie. Osoba przyglądająca nie będzie miała okazji zobaczyć jak działają pewne mechanizmy. Z resztą owe przyglądanie można porównać do chłopaka który chce poderwać  dziewczynę lecz niestety nie ma odwagi. Przygląda się więc tak długo aż szansa ucieka, bo w międzyczasie ktoś inny skrada jej serce wykorzystując jego bierność. W marketingu jest identycznie i stracony czas już nie wraca.

Gdy zaczynamy pracować i internecie zarabiając jednocześnie uczymy się i wyciągamy wnioski na bazie własnych doświadczeń.Jeżeli więc ktoś przyglądał się przez rok czasu, to już będzie miał rok w plecy. A ktoś inny w tym czasie rozwijał się, popełniał błędy, wdrażał pewne rzeczy i budował kolejne źródła zarobku. Dlatego w danym czasie mógł zwiększyć swoje zarobki nawet kilkakrotnie. Tym czasem osoba zaangażowana wcześniej jedynie w podziwianie wyników innych ludzi będzie dopiero przechodzić te etapy od zera. Bo niestety nie da się zacząć i  być od razu na szczycie.

Czas absolutnie nie zatrzymał się dla nikogo. I mimo na pewnym poziomie mamy wiele rzeczy zautomatyzowanych nie znaczy, że możemy przybrać bierną postawę. To prawda że marketing jest fajną branżą i pozwala zarabiać fajne pieniądze, ale konkretne wyniki wymagają systematyczności, cierpliwości i upartości. Niestety prawda jest taka że ludziom brakuje samozaparciu w działaniu. Dlatego nie każdy do tego się będzie nadawał i sporo ludzi odpadnie zanim tak na prawdę cokolwiek zrobią.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz