poniedziałek, 10 października 2016

Zmiany w programie Recyclix oraz kalkulacja zysków.

W ostatnim czasie sporo piszę o firmie Recyclix, ale to dlatego, że trochę się w tym biznesie dzieje. Z resztą obecnie jak wiadomo program to top 3 wśród moich projektów biznesowych. Od dnia dzisiejszego obowiązują zmiany, o których też wspominałem przedstawiając streszczenie i spolszczenie ostatniego biuletynu od firmy.Co dokładnie się zmieniło? Oto szczegóły.


Zmiany w prowizjach partnerskich: Wcześniej mieliśmy prowizje z kilku linii. Obecnie Została jedna linia i prowizję będziemy otrzymywać tylko od naszych bezpośrednich partnerów. Zostały jednak one zwiększone  do 12%. Dla osób, które miały mocno rozbudowane struktury, to pewnie jakiś minus, ale poważni inwestorzy narzekać nie powinni. Pod względem stabilności, to krok w dobrą stronę.

Reflinki zastąpione numerami ID: A w zasadzie same nr ID figurowały już wcześniej tylko nie trzeba było ich ręcznie wprowadzać, gdyż mielimy przekierowanie klikając w reflinka. Obecnie należy ręcznie wpisać lub skopiować numer ID. Teraz z samych reflinków zrezygnowano. Wiele osób uważa, że zrobiono to dlatego że mieliśmy wiele bezproduktywnych, nieaktywnych rejestracji, a Recyclix chcę jednak współpracować ze świadomymi inwestorami. Sporo osób jedyne co robiło to rzucało się na bonus 20 euro i poza tym nic do firmy nie wnosiło. Zmiana z wycofaniem linków referencyjnych dotyczy także banerow dostępnych na stronie. Wcześniej w ich kodach znajdował się link partnerski. Teraz dany baner prowadzi nas na główna stronę Recyclix.

Należy tu jednak dodać że reflinki użytkowników zarejestrowanych wcześniej mimo, że nie widnieją w panelu działają. Jak będzie za jakiś czas zobaczymy.

Ile zarobimy w Recyclix??? Przykładowa kalkulacja zysku bez poleconych..

Na poniższym wykresie zrobiłem kalkulacje zysków na przykładzie 555 euro. Ludzie w wielu przypadkach działają na Recyclix i kompletnie nie wiedzą ile zarobią po jakim czasie. A ostatnio trafiają mi się pytania typu"Ile zarobie po 5 tyg?" Tym czasem Recyclix, to biznes dla ludzi którzy nie oczekują pieniędzy po tygodniu. Na plus wychodzimy po 4 cyklu , a w skali roku mamy zwrot z inwestycji nawet 300%.

Kalkulacja zysków w Recyclix
Jak widać na danym przykładzie jeśli zainwestowalibyśmy w odpady 555 euro, to po 12 cyklach wypłacić możemy 1658 euro. Trzeba brać jednak na to poprawkę bo przy wyższych kwotach procent jest trochę mniejszy, a same udziały można zwiększyć np inwestując w sprzęt. Wykres pokazuje jak to wyglądałoby od  4 cyklu. Dla przypomnienia ;Każdy cykl to 5 tygodni.


UWAGA:Konto w Recyclix można założyć klikając w dany banner. Jesli jednak chcesz zrobić, to z mojego linku partnerskiego sprawdź czy w formularzu rejestracji widoczne jest ID 687E-B5DC-8878.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz