czwartek, 27 października 2016

Oficjalny start MxWord: Ad Packi w BTC i Euro.


1 listopada oficjalny startuje witryna Mx.World, która mimo, że funkcjonuje od jakiego czasu, to od początku nadchodzącego miesiąca ostatecznie zastąpi MxRevshare.

Wizualne zmiany dostrzegamy już od jakiegoś czasu i widać, że Janus Nowak cały czas pracuje nad udoskonaleniem witryny. Jednak poza tym, że wygląd nabiera tu całkiem nowej jakości. Najważniejszą informacją jest fakt pojawienia się nowych rodzajów Ad packów.


Na dniach (jak dostrzec możemy na zdjęciu) zostaną odblokowane paczki reklamowe w walucie Euro oraz w kryptowalucie BTC. Jak łatwo można wywnioskować. Zwłaszcza Bitcoin powinien być magnesem i przyciągnąć sporo liczbę nowych użytkowników do firmy. A tych to i tak nie brakuje i aktualnie mamy ich blisko 70 tys.


Z ciekawszych  opcji jakie się ostatnio pojawiły trzeba dodać że mamy możliwość ustawienia sobie powiadomień o prowizjach z poleconych. Możemy, to zrobić wchodząc w edycje profilu i zaznaczając odpowiednią opcje.

W MxWord zostały uaktywnione także reklamy PTC czyli popularne cashlinki. Te jednak ja bym traktował jako dodatek dlatego, że suma zarobiona z wyklikanych reklam ptc i tak trafia na saldo reklamowe, więc żeby zarobek z cashlinków został zakwalifikowany do wypłaty należy wcześniej wykupić reklamę czyli ad packa. Jest bardzo dobry zabieg wpływający na stabilność firmy.


Odnośnie stabilności to jak wiemy mamy to jeszcze dwa inne zabezpieczenia jak limit dziennej wypłaty 1000$ i połowa dziennego zarobku (bonusa) trafia na saldo reklamowe.

Rejestracja w MX Word TUTAJ

Jako podsumowanie MxWord na sam koniec podpinam wywiad Marcina Smelczysa z Jamesem Lee Valentine. Tam więcej o planach odnośnie tego projektu i wizji MX. Akurat wizja to bardzo dobre słowo gdyż James dał się poznać jako niesamowity wizjoner nie zatrzymujący się i realizujący kolejne plany odnośnie firmy.  Jak wiemy wszystko programy założyciela MxWord funkcjonują po dzień dzisiejszy.


UWAGA; Biznes Revshare, to nie inwestycja. Jakiekolwiek naliczenia otrzymujemy jeżeli dana firma czerpie profity ze sprzedaży swoich usług. Wtedy dobrowolnie dzieli się z nami zyskiem.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz