niedziela, 18 września 2016

We Wrocławiu rozdawali... Pieniądze: Spotkanie z Jamesem Lee Valentine za nami.

Tym razem byliśmy we Wrocławiu. Duże miasto, duże możliwości, oraz pierwsze spotkanie z Jamesem Lee Valentine, który po długiej wyczerpującej podróży zameldował się u nas w kraju. Także dziś krótka relacja na gorąco tego co mieliśmy w sobotę. 

Generalnie, wygląda na to, że znowu nikt nie przyjechał!!! Może kilku miejscowych.... plus 400 innych osób :):) Tak więc pisząc już całkiem poważnie w kulminacyjnym momencie trzeba było dostawiać nowe krzesełka, bo nie dla każdego starczyło miejsc. Sam nie liczyłem, a niektórzy twierdzą, że było dużo więcej niż wspomniane 400. W sumie możecie policzyć sami :)No dobrze.. Teraz krótko co nowego czyli co tak naprawdę się szykuje w firmie. A wygląda na to, że MxRevshare chce zdobywać kolejne kraje i dąży do tego żeby firma stała się mocniej rozpoznawalna na całym świecie. Krótko pisząc:Nadchodzi MX WORD. Będzie więc nowa Domena, nowy wygląd strony i nowe usługi.Z tego co nam zostało pokazane nowy wygląd strony ma znacznie różnic się od te aktualnej, Aczkolwiek myślę, że o tym przekonamy się wszyscy już wkrótce. Bardzo niedługo też mają zostać wydane już zapowiadane od jakiegoś czasu karty Payza. 

Janusa Nowaka oczywiście zapytano kiedy weryfikacja kont? Ale, że admin Mx cały czas mocno pracuje nad serwisem ( podobno przed spotkaniem we Wrocławiu spał 2 godz) zrobione zostanie, to gdy znajdzie chwile czasu. Może jutro , może za  3 dni, a może za 2 tyg.

Nieoficjalnie usłyszałem, też że polscy liderzy ( kurcze nie lubię słowa lider ,ale nie wiedziałem czym zastąpić) mają mocniej promować MxRevshare za granicą czyli np tworzyć materiały do promocji w innych krajach niż Polska. Choć tak jak pisałem to nieoficjalne info, bo podczas luźnej rozmowy w czasie przerwy mogłem też coś źle zrozumieć lub usłyszeć.


Odnośnie informacji dotyczących Mxrevshare, to jak mówi James Valentine (na zdjęciu ze Sławkiem Grad) same finanse  w firmie według tego co wspominał na spotkaniu są w  dobrej kondycji. Na tą chwile Mx  nadal więcej zarabia niż wydaje na wypłaty. A cel jaki postawił sobie założyciel tego biznesu "Milion szczęśliwych użytkowników" jest jak najbardziej aktualny.

Więcej faktów związanych z Eventem Mx i nie tylko znajdziecie w kolejnym odcinku "łowców zielonych". Tam razem z Dominikiem i Piotrem omówiliśmy co się działo we Wrocławiu i jakie są nasze wrażenia.


Jeśli ktoś poznał firmę MxRevshare (niedługo MxWord) dopiero po tym materiale, albo  nabrał przekonania widząc dane nagranie, założyć konto może między innymi korzystając z poniższego linku.

Zarejestruj się w MxRevshare TUTAJ

UWAGA; Biznes Revshare, to nie inwestycja. Jakiekolwiek naliczenia otrzymujemy jeżeli dana firma czerpie profity ze sprzedaży swoich usług. Wtedy dobrowolnie dzieli się z nami zyskiem.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz