środa, 28 września 2016

Testujemy kolejne źródło zarobku !!!

Dla tych co mają dostęp do mojej zamkniętej grupy "Laptopowi milionerzy"na FB ten news nie będzie niczym odkrywczym. Jednak skoro jest ona dla wybrańców to wypada o nowym temacie wspomnieć i tutaj. A zanosi się że będzie wart uwagi.

Chodzi oczywiście o nowy revshare, który jest rekomendowany przez zespól "Niepełnosprytnych". Myślę, że Adriana i spółki raczej specjalnie nikomu przedstawiać nie trzeba. Wiadomo jednak, że każdy biznesu za jaki chłopaki się biorą jest bardzo dobrze prześwietlany. Przede wszystkim nawiązują kontakt z adminem i weryfikują bardzo dokładnie kto stoi za danym przedsięwzięciem. Nie inaczej było i tym razem. Dlatego niżej rozmowa z administratorem ZFshare.


Niestety wywiad w języku angielskim choć chyba dla wielu osób to nie będzie problemem. Jednak dla tych co mają problemy z językami krótko o czym mówi admin.

-Faheen mieszka w Pakistanie, studiuje medycyne, jego hobby to rzeczy związane z IT, komputerami itp. Już od młodych lat(zaczal jak miał 8) kierował i rozwijał fora internetowe.

-Faheen nie zarabia jak narazie nic na ZFShare, chce zbudować swój wizerunek w internecie, dlatego też założył ten program. Chce aby ludzie go polubili, znali i mieli do niego zaufanie.

-Chce zbudować dobry wizerunek, nie chce stracić dobrej reputacji i będzie robił wszystkie potrzebne kroki aby utrzymać ZFShare jak najdłużej. Nie może przewidzieć co się stanie w przeszłości, ale chciałby aby ZFShare nigdy sie nie skończyło.

-Mimo że użytkowników w ZFShare jeszcze nie ma sporo, to posiadamy duże i szybkie serwery. A jeśli użytkowników przybędzie wiecej, to wiem co robić, bo mam doświadczenie i jeśli będzie taka potrzeba to będziemy wszystko ulepszać. Nasze serwery są bezpieczne, jestem zabezpieczony przed atakami DDOS itp.

- Na pytanie czy zamierza odwiedzić EUROPE/POLSKE odpowiada że Polska jest pierwszym kraje jaki zamierza odwiedzić.
TŁUMACZENIE PRZYGOTOWAŁ PIOTR PERŁOWSKI.

Rejestracja w ZFshare TUTAJ

Jak będziemy zarabiać???
-Wstępnie program nie ma mieć stałych naliczeń i mają oscylować granicach 2%-4%.
-Na prośbę "Niepełnosprytnych" wprowadzono limit wypłat i wynosi on 3000$ na dobę.
-Podobnie jak w My24 nie będzie reinwestycji, więc żeby nabywać kolejne paczki będzie trzeba wpłacać z procesora. 
- jeśli chodzi o same Ad packi w programie będą 3 rodzaje: Za 5$,25$ i 55$.


Więcej szczegółów pojawi się wkrótce, a na razie zapraszam do rejestrowania się, testowania i zarabiania. Oczywiście każda osoba która założy konto trafia do naszej zamkniętej grupy na facebooku.  ZAREJESTRUJ SIĘ TUTAJ.


UWAGA; Biznes Revshare, to nie inwestycja. Jakiekolwiek naliczenia otrzymujemy jeżeli dana firma czerpie profity ze sprzedaży swoich usług. Wtedy dobrowolnie dzieli się z nami zyskiem.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz