piątek, 2 września 2016

Papierowa prasa piszę... o Future Net.

Postaw na FutureNet!!! Tak piszę Gazeta prawna. A jeśli dziennik papierowy w tak optymistycznym tonie wypowiada się o platformie społecznościowej, to wiedz że coś się dzieje. I ten biznesowy wulkan może dopiero eksplodować.

FutureNet Jest obecne na rynku około dwóch lat. Projekt rozwijał się bez większego rozgłosu i wiele osób myślało, że biznes jakich wiele. Nic bardziej mylnego. Jasne, że do potencjału samego Facebooka dużo brakuje, ale mimo wszystko liczba 600 tyś użytkowników, o których czytamy własnie w Gazecie prawnej trzeba uznać za sukces. Obecnie jest jedyna na świecie platforma społecznościowa, która płaci użytkownikom za aktywność. Na tle facebooka wyróżnia ją to, że tutaj użytkownicy nie są szpiegowani i nie ma nieustannej inwigilacji. Ta w konkurencyjnym portalu występuje na każdym kroku.

Cały artykuł w Gazecie Prawnej TUTAJ

Z tego co łatwo można zauważyć FutureNet staje się coraz potężniejsze. Wprowadzane są kolejne ulepszenia (np ostatnio dodano gry na portalu) czy też otwierane są kolejne biura w kolejnych krajach.Jest,to więc temat któremu trzeba się przyjrzeć. Pod kątem biznesu online pozycja obowiązkowa. Zwłaszcza, że projekt posiada jak doskonale wiemy program Revshare, który pozwala zarabiać nam co 15 minut.A przy takim rozwoju platformy pod względem stabilności Revshare od Future Net ( czyli Future Ad Pro) może być czymś długoterminowym.

Z resztą jeśli chodzi o mnie opieram się własnie głownie na modelu Revshare. Wole jednak coś prostszego niż MLM. Mimo wszystko warto poznać zarówno FutureNet jak i najpopularniejsze ogniwo Firmy czyli future Ad Pro. A na tym blogu omawiałem plan marketingowy tych współdziałających ze sobą platform,więc jeżeli ktoś nie miał styczności z firmą znajdzie tu trochę informacji. Dodam że zakładając konto w FutureNet korzystając z tych samych danych zalogujemy się do Future Ad Pro.

                                  Rejestracja w FutureNet  TUTAJ
Załóż konto w Future Ad pro TUTAJ

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz