środa, 28 września 2016

Co nowego w Recyclix??? Tłumaczenie informacji z biuletynu.

Firma Recyclix zajmująca się recyklingiem śmieci i przetwarzaniem odpadów na granulat organizowała w dniach 20-23 września "Dni Otwarte"czyli imprezę, która w bardziej namacalny sposób pozwoliła poznać ten coraz bardziej popularny projekt. Dane wydarzenie miało miejsce w miejscowości Żagań. Między innymi kwestie  tego wydarzenia porusza opublikowany biuletyn Recyclix.

Zapewne kto ma konto w firmie i inwestuje w zakup odpadów bez większych problemów przetłumaczył podsumowanie Otwartych dni Recyclix oraz inne informacje zawarte w biuletynie. Jednak ponieważ są wśród czytelników osoby, które jedynie przyglądają się firmie przedstawiam skrócony amatorskie tłumaczenie.


Na stronie Recyclix czytamy: To było jak marzenie i na prawdę byliśmy podekscytowani. Polska miała okazje śledzić kompleksowe prezentacje, wycieczki do naszych obiektów , dzięki którym uczestnicy dowiedzieli się jeszcze więcej o naszym modelu biznesowym


Była również z nami Pani Natalii Cudecka-Purinja z łotewskiego Ministerstwa Ochrony Środowiska, która podzieliła się prezentacją na temat potrzeby nowego Recyklingu.

Recyclix działa zgodnie ze wszystkimi regulacjami prawnymi.Zgodność z przepisami finansowymi i korporacyjnych jest niezwykle ważna dla nas dla zapewnienia długotrwałej stabilności i bezpieczeństwa jako podmiotu gospodarczego.


Nasza długoterminowa wizja jest, aby Recyclix stał się  marką rozpoznawalną na całym świecie i naprawdę doceniamy wasze wysiłki i entuzjazm w pomaganiu nam i osiągnięciu tego celu.

Recyclix informuje również że firma z pewnych przyczyn będzie odchodzić od 4-poziomowych prowizji. Zamiast tego będą one przyznawane z jednego poziomu (12%).Ta zmiana nie nastąpi od razu, ale ponieważ wymaga również pewnych zmian technicznych, oczekujemy, że nowy system będzie realizowany do połowy października


Chcielibyśmy również ogłosić, że jesteśmy w początkowej fazie negocjacji w sprawie nabycia plastiku od zakładu przetwarzania odpadów w pięknym ośrodku w mieście Bari na włoskim wybrzeżu. List intencyjny został podpisany i będziemy was informować o wszelkich nowych rozwiązaniach.

Firma również informuje że następny biuletyn będzie zawierał istotne dane statystyczne oraz dane finansowe, oraz plany dalszej ekspansji międzynarodowej.


REJESTRACJA W RECYCLIX TUTAJ
UWAGA: Jeśli chcesz założyć konto z mojego polecenia upewnij się 
czy w formularzu rejestracji widać ID 687E-B5DC-8878.

Tak dla przypomnienia Recyclix pozwala zarabiać użytkownikom, którzy inwestują w projekt i zakupują odpady. Jest też możliwość inwestowania w sprzęt. O samych kwestiach zarobkowych pisałem więcej w moim poprzednim artykule Tutaj

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz