niedziela, 11 września 2016

Aktualności biznesowe w sieci: Co, gdzie i jak...

Co słychać w internetowym zarabianiu? Dalej jest stabilnie. Także nie będzie żadnej rewelacji. Nie licząc oczywiście  tego, że czekamy na werdykt w sprawie TrafficMonsoon, ale ten temat zostawiamy do 23 września. Dzisiaj natomiast trochę aktualizacji odnośnie biznesów w których działam. Troszkę więc zaległych informacji, oraz tego co nas czeka w najbliższym czasie.. Krótko o FutureNet, MxRevshare i Recyclix. Na początek ta pierwsza firma.

1.FutureNET/Future Ad Pro

W ostatnim czasie o projekcie będącym połączeniem platformy społecznościowej z programem revshare jest coraz głośniej. Firma która startowała bez zbędnego rozgłosu wyrobiła sobie na prawdę solidną markę i działa bez zarzutów.  A w najbliższym czasie szykuje się kolejne spotkanie członków biznesu o czym poinformował nas niedawno Roman Ziemian.

Założyciel firmy na Facebooku radośnie oznajmił:

Kochani, na ten moment czekamy wszyscy - teraz znamy już datę... Szykujemy dla Was coś naprawdę specjalnego! Dnia 29. października we Wrocławiu odbędzie się FutureNet Summit!

Niesamowici prelegenci, masa niespodzianek, wyjątkowe miejsce. Wkrótce podamy więcej informacji oraz otworzymy rejestrację! :)

A odnośnie FutureNet jestem wam jeszcze winien wywiad z Romianem Ziemianem jaki niedawno przeprowadził Irek Fudro.


Rejestracja W FutureNet/FAP TUTAJ

Odnośnie FutureNet/Future Ad Pro to tyle. Przechodzimy więc do revshare, który w Polsce jest ukochaną firmą wśród rodaków.

2.MxRevshare


Może nim przejdę do najważniejszej informacji odpowiem na jedno pytanie. Czy skoro w firmie nie otrzymujemy już bonusów za oglądanie 100 reklam na dobę, to czy warto dalej je klikać? Jak najbardziej. Każda osoba która, to robi może wygrać Ad Packa za 50 dolarów. A taką nagrodę otrzymują aż 4 osoby każdego dnia.

Jeśli natomiast chodzi o wspomnianą informacje i najważniejsze wydarzenie nadchodzącego weekendu związaną z firma MX to w sobotę we Wrocławiu odbędzie się spotkanie członków MxRevshare. Naszymi gośćmi będą oczywiście Janus Nowak i długo oczekiwany James Lee Valentine.  Z tego co słyszałem czeka nas dużo nowości o których dowiemy się własnie we Wrocławiu.

Rejestracja w MxRevshare TUTAJ

Na samo spotkanie polecam przede wszystkim zabrać dobry humor:) A ponieważ byłem i na poprzednim zjeździe użytkowników tej platformy reklamowej to wiem. że zabraknąć i na najbliższym zjeździe go nie może.

Recyclix

Moje najnowsze dziecko i biznes który zaczynam rozkręcać. W zasadzie wszystko najważniejsze informacje ostatnio umieściłem w poprzednim artykule. W ostatnich dniach z bonusa jakie otrzymujemy po rejestracji (20euro) zakupiłem 100 kg odpadów. A dosłownie przed chwilą zapłaciłem za kolejne 100 kg i czekam na zaksięgowanie wpłaty. W najbliższym czasie cześć wypłat z MxRevshare zamierzam własnie przeznaczać na zakup śmieci w firmie Recyclix, gdyż traktuje to jako biznes długoterminowy. W każdym razie można powiedzieć, że chyba zostałem śmieciarzem i zamierzam zarabiać na tych śmieciach. Choć mm nadzieje że tych kilogramów jednak mi nikt pod dom nie podrzuci :)

Więcej o Recyclix oraz link do rejestracji TUTAJ


UWAGA; Biznes Revshare, to nie inwestycja. Jakiekolwiek naliczenia otrzymujemy jeżeli dana firma czerpie profity ze sprzedaży swoich usług. Wtedy dobrowolnie dzieli się z nami zyskiem.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz