niedziela, 7 sierpnia 2016

Reklama w Revshare: Future Ad Pro.

Programy revshare oprócz możliwości zarabiania pieniędzy oferują również usługi reklamowe. Wspomniane usługi są bardzo prostym sposobem na zwiększenie ruchu na naszej stronie, blogu czy też pozwalają przedstawić swoją ofertę, ewentualnie biznes jakim się zajmujemy. A wbrew temu co uważają osoby  nie znające tematu, taka reklama działa bardzo dobrze i praktycznie nic nas nie kosztuje.. Ostatnio przetestowałem usługę miedzy innymi w Future Ad Pro.


Zanim przejdę  to sedna sprawy przypomnę, że Future Ad Pro jest kluczowym elementem Future Net czyli portalu społecznościowego, który różni się od Facebooka tym, że pozwala zarabiać na aktywności. W Future Ad Pro nabywając usługę reklamową "Ad pack" otrzymujemy 800 wyświetleń naszej reklamy. Dzięki temu poza samą reklamą zarabiamy także pieniądze. Każde 50 dolarów przeznaczone na zakup reklamy wypracowuje nam 60 dolarów (1 % zwrotu na dobę ), czyli 20 % zysku.

Rejestracja w Future Ad Pro TUTAJ


W Future Ad Pro bardzo mocną stroną reklamy jest przede wszystkim czas w jakim dostarczany jest ruch na naszą stronę. Z tego co zaobserwowałem, to w przeciągu 3 godzin bez problemu była realizowana reklama i praktycznie całe 800 wyświetleń otrzymywaliśmy w tak krótkim czasie. Poniżej stosunek wyświetleń do kliknięć.


Co można uznać za wadę reklamy w  FAP? Dla niektórych osób będzie to pewnie  fakt, że płacimy nie za wejścia na stronę, a jedynie za wyświetlenia reklamy. Możliwe  jednak że w tym przypadku chodziło głownie o to, żeby przy dużej liczbie użytkowników reklama szybciej była realizowana. Jeśli w ramach ad packa zamiast 800 wyświetleń mielibyśmy 800 kliknięć kampania mógłby dużo wolniej działać. Osobiście promuje w Future Ad Pro własnego bloga i generalnie jestem zadowolony z tego jak dana usługa działa. A dla osób które potrzebują jeszcze bardziej efektywnej reklamy firma ostatnio wprowadziła nową usługę. Siatkę reklam widoczną na poniższym zdjęciu ukazującą  się  nam  za każdym razem po zalogowaniu.


W pewnym sensie to coś nowego w programie Revshare, bo do tej pory kolejne firmy powielały schemat jednej reklamy loginowej. W Future Ad Pro da odmiany mamy kilka reklam na jednym ekranie. Z resztą w Firmie Future Net to nie koniec wdrażania nowych pomysłów. Ostatnio sam właściciel Roman Ziemian zapowiadał, że na dniach miał powstał firmowy sklep. No, a całe grono ludzi powtarza, że obok MxRevshare aktualnie ,to jeden z najlepszych biznesów revshare. 

Zarejestruj się w Future Ad Pro TUTAJ
Więcej o Future Ad Pro TUTAJ

2 komentarze:

  1. Witam. Pisze odnośnie pytania kiedy zalicza się kliknięcie reklamy. Już wtedy, gdy poruszam się po wrzuconej reklamie podczas jej oglądania na platformie FutureAdPro czy dopiero wtedy gdy po obejrzeniu reklamy kliknę opcję "open in new tab" i przejdę do reklamowanej strony już poza platformę Future? Pozdrawiam i proszę o odpowiedź, Marcin.

    OdpowiedzUsuń
  2. Marcin jeśli chodzi o samo oglądanie reklam to po każdej licznik ci pokazuje ile już obejrzałeś.. Musisz 30 sekund śledzić reklamę, gdyż za ten czas płaci reklamodawca i dopiero po 30 sekundach klikajać new tab przejść można do kolejnej :) przed upływem 30 sekund ci jej nie zaliczy..

    OdpowiedzUsuń