wtorek, 12 lipca 2016

Projekt który ma działać i płacić przynajmniej do 2020 roku !!!

W tej firmie konto mam już jakiś czas, ale działać zaczynałem stosunkowo niedawno, gdyż rozwijałem inny biznes. Aktualnie zaczynam już coraz mocniej rozkręcać trzecie źródło zarobku jakim będzie dla mnie MxRevshare. Jest kilka powodów dla których warto tu działać. Zwłaszcza że firma daje szanse zarówno tym którzy wkładają w biznes własne środki, jak również tym co chcą zarabiać bez wkładania grosza.


Właścicielem programu jest James Lee Valentine. Autor ponad 60 pozycji biznesowych wydanych w wielu krajach na świecie. Do tej pory wszystkie jego biznesy funkcjonują do dziś, a jak już napisałem w tytule wpisu sam admin zapewnia ,że chce by trwały one przynajmniej do roku 2020. Cała wypowiedz właściciela programu poniżej.


MxRevshare to według wielu ludzi jeden z najlepiej matematycznie przemyślanych biznesów. Zarabiamy tu jak w każdej firmie revshare na podziale zysków ze sprzedaży, a dzienne naliczenia oscylują w granicach 2,5 % . Każdy zakupiony ad Pack wypracowuje nam 110 %. W porównaniu do innych firm mamy tu nie jeden, a trzy rodzaje ad packów. Za 5,25 i 50 dolarów. Firma zarabia nie tylko na sprzedaży reklam lecz również na fizycznych produktów i cały czas wprowadza kolejne źródła finansowania danego biznesu. Ostatnio założono między innymi sklep z  kubkami, koszulkami i innymi gadżetami do którego odnośnik znajdziecie poniżej.

Wejdź do sklepu MxRevshare  TUTAJ

Jak pisałem w MxRevshare można zarabiać nie najgorzej nawet jeśli nie nabywamy pakietów reklamowych.. Firma pozwala wyklikać aż 100 płatnych reklam dziennie co w przeciągu całego miesiąca bez inwestycji i polecania pozwoli zarobić 15 dolarów. Także samym klikaniem można w miesiąc wypracować sobie 3 ad packi za 5 dolarów. 

Od jakiegoś czasu zarabianie na samym klikaniu jest nieaktywne . Między innym ze względu na zakładaniu multikont i wyłudzaniu prowizji przez użytkowników. Sama firma jednak daje inne możliwości. Zapowiadana jest platforma bitcon, gry online itp..

Rejestracja w MxRevshare TUTAJ


Sama strona MxRevshare jest dostępna w jeżyku Polskim. Administratorem technicznym jest Janus Nowak polskiego pochodzenia. Mieliśmy okazje go poznać na pierwszym evencie firmy w Opolu. Z resztą niedługo spotkanie w naszym kraju z samym właścicielem Jamesem Valentine i będzie można więcej dowiedzieć się o planach firmy.


Więcej informacji znajdziecie na webinarze technicznym, jaki znajdziecie niżej. A dla osób które chcą spróbować podziałać w tym biznesie i założą konto z linku widocznym w tym artykule w prezencie od naszego zespołu i dzięki uprzejmości Dominika otrzymacie stronę do promocji MxRevshare wyglądająca tak jak ta:


To oczywiście fragment strony. Całość widoczna już po jej otrzymaniu. Na sam koniec obiecany webinar techniczny i masa informacji o firmie MxRevshare.


Aby założyć konto i bliżej poznać ten biznes wystarczy kliknąć w poniższy odnośnik.

Rejestracja w MxRevshare TUTAJ


UWAGABiznes Revshare, to nie inwestycja. Jakiekolwiek naliczenia otrzymujemy jeżeli dana firma  czerpie profity ze sprzedaży swoich usług. Wtedy dobrowolnie dzieli się z nami zyskiem.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz