środa, 18 maja 2016

Czy biznes internetowy jest zbyt prosty ???

Od jakiegoś czasu sporo czytam, dużo obserwuje i analizuje. Zmieniam też pewne rzeczy i zaczynam wdrażać nowe mechanizmy w moich działaniach. Ale akurat o tym w przyszłosci. Dziś po prostu wykorzystam pewną mysl i inspiracje od Adriana Klapczarka. Powiedział on ostatno, a raczej zapytał o pewną oczywistą rzecz. Czy zdajemy sobie sprawę, że żyjemy w czasach w których zarabianie w internecie jest  tak proste jak nigdy dotąd?

I właśnie problem polega na tym, że masa ludzi mimo, że żyjemy w dobie internetu nie ma pojęcia, że dziś prawdziwe pieniądze robi się w sieci. Ani nasi dziadkowie, ani rodzice nie mogli nawet pomarzyć o możliwosciach jakie my obecnie posiadamy.

Dosłownie 2,5 minuty i gotowe. I po pracy !!! Bo tyle przypadku programów revenue sharing zajmuje wyklikanie 10 reklam. Kupujemy pakiety, ogladamy kilka reklam na dobę i cały czas dzięki dokonanym zakupom mamy naliczaną prowizje. Prosciej chyba się nie da !!! Sama branża revenue sharing nieprawdopodobnie się rozwija. Mimo krytki części środowiska branży MLM, to własnie ten rodzaj biznesu pozwala zarabiać największe pieniądze. I co najważniejsze - żeby zarabiać w żadnym wypadku nie trzeba polecać.

Owszem rekomendacja pozwala zwiększyć zyski, ale nie jest czymś koniecznym. Gdyż dzięki procentowi składanemu i tak w dłuższej perspktywie w stabilnie działajacym biznesie zarobimy. Sam do tej pory w jednym  w polskim biznesie Future Ad Pro działam praktycznie bez polecania. Fakt pewnie niedługo to się zmieni , ale nawet bez rekomendacji zarabiam ( co 15 minut). 


Jak widać na zdjęciu nawet przy minimalnym wkładzie wystarczy 10 klików na dobę i co 15 minut przybywa nam dolarów na koncie. Ale o samym Future Ad Pro więcej TUTAJ

Prostota programów revshare, jest zarówno wadą i zaletą tego modelu biznesowego. Wiele osób uznaje że jak coś jest za proste to musi być niemożliwe. Oczywiscie błędne, głupie polskie myślenie, ale wciąż sporo ludzi tak ma.

W sumie dziś czytałem na Facebooku komentarz że "Jakby tak faktycznie było, to każdy by zarabiał". Niestety ludzka natura każe w pierwszej kolejnośći szukać haczyków zamiast korzystać  z możliwosci, jakie w dzisiejszych czasach daje nam internet. A możliwosci są ogromne. W 15  dni maja wypłaciłem skromne 1200zl z tylko jednego biznesu. Akurat tego, którego baner  widać ponizej.


Revshare z założenia miało być nieskomplikowane  i takie jest. A haczyk jest taki, że to jest biznes, a nie pozornie bezpieczny etat. Także nie mamy żadnej umowy, i nikt nam nic nie gwarantuje. Wchodząc w wybrany przez nas program akceptujemy warunki oraz ryzyko, jakie w tej branży być musi. Poźniej jeżeli firma funkcjonuje, zarabia na reklamach - zarabiamy My. Na prawdę nic skomplikowanego. Skomplikowane jest jedynie myślenie ludzi, którzy wmawiają sobie, że to niemożliwe.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz