wtorek, 12 kwietnia 2016

Polski biznes zaczyna podbijać Internet!!!

Czy próbował już ktoś sprawdzić jak szybko rośnie popularność Future Net? Otóż jak wyczytałem na blogu mojego facebokowego znajomego Jacka w światowym rankingu alexa portal dziennie idzie  w górę  nawet o 1000 pozycji. Polska firma zaczyna robić furore i wielu dzięki niej zarobi krocie !!!


Jest to zapewne jeden z najlepiej przemyslanych  biznesów ostatnich lat.Możliwe, że nawet mamy doczynienia z czyms czego jeszcze nie było. Ale o tym przekonamy się wkrótce. Na razie chciałbym zapoznać was z webinarem startowym jaki odbył się po premierze ostatniego elementu futureNet czyli programu revshare Future Ad Pro. Na nim Roman Ziemian opowiada jak startowało Future Ad pro, jakie są plany odnośnie przyszłosci, oraz dlaczego ten biznes ma zdeklasować konkurencje.. Materiał video poniżej:Co jest warte odnotowania z tego materiału? Informacja że wkrótce w FutureNet ma powstać specjalna komórka zajmujaca się pozyskiwaniem reklamodawców z zewnątrz. Ten fakt będzie znacznie odrózniał Futurenet od innych firm reklamowych typu revshare i miał znacznie w perspektywie istnienia długoterminowego. Między innymi dlatego uważam, że to będzie niesamowicie mocny biznes.  Wiecej szczegółow o Future Ad pro i możliwosciach zarabiania z danego filmu:


Jeżeli ten krótki materiał w jakimś stopniu spowodował wzrost twojego zainteresowania firmą Future Ad Pro poniżej odnośnik, który pzwoli założyć konto. Masz pytania? Pisz śmiało..

ZAREJESTRUJ SIE W FUTURENET I FUTURE AD PRO TUTAJ

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz