sobota, 9 kwietnia 2016

Podział zysków w branży reklamowej..

Mamy XXI wiek. Mimo to wiele osób zadaje wciąż to samo banalne pytanie. Nie wiem ile razy już je słyszałem, ale wciaż zdarza mi się trafić na zapytanie: Jak to możliwe, że w internecie płacą nam za oglądanie reklam ?. A przecież branża reklamowa brnie do przodu. Internet oraz podział zysków pewnie staną się nieodłącznym elementem nowo powstających biznesów. Także działających tych poza internetem.

Nie żyjemy już w epoce gdzie wszystko co pozwala zarobić w sieci musi kojarzyć się z piramidą finansową bez realnych usług. Projekty, jakie powstają są coraz bardziej rozbudowane i oferują coraz więcej usług przyciagających potencialnych reklamodawców.

Dlaczego przyciagają? Jest kilku powodów !!!

- Reklama w modelu Revenue Sharing jest świetnym i tanim sposobem promocji. Zakupując uslugę kwalifikujemy się do podziału zysków. Jednym słowem gdy firma zarabia oddaje nam cześć przychodów.
- Rośnie liczba biznesów w tym modelu pozwalająca bardzo dokładnie sprecyzować grupę odbiorców naszej reklamy. Możemy więc określic czy chcemy, żeby  to co reklamujemy oglądały osoby w określonym wieku, ludzie z okreslonego kraju, czy nawet sprecyzować płeć odbiorców reklamy.
- Ilość usług reklamowych jakie  oferują poważne  firmy revenue sharing stale się rozmnaża więc skuteczność reklam  także jest coraz większa. 

Obecnie rozwój firm z usługami reklamowymi jest tak ogromny, że czasy w których wystarczyło wystartować szybkim biznesem bez gotowego produktu są już za nami. Teraz żeby firma osiągneła sukces i była projektem długoterminowym musi posiadać konkretny gotowy produkt. U nas w kraju wiele osób niestety dalej nie rozumie jak działa ten model biznesowy. Powtarza się nieprawdziwe stereotypy i oczekuje gwarancji. A poważne myslenie biznesowe nakazuje raczej dostrzec możliwosci i wykorzystać szanse. Jednocześnie nie oczekując zapewnienia, że na pewno zarobimy. Bo w tym modelu jak w każdym innym biznesie możemy zarobić krocie, ale również możemy nie generować zysków, gdy wydarzą sie czynniki niekoniecznie zależne od firmy.

Co do gotowego produktu to na pewno po tym względem bardzo dobrą opcją są firmy FutureNet i TrafficMonsoon. Co oferuje FutureNet? Własny portal społecznosciowy, tunele sprzedażowe, Landing page i kilka innych opcji. Dzięki czemu firma faktycznie zarabia i będzie zarabiać. Wyróżnia się pod tym wzgledem na tle Facebooka. Ten akurat nie oddaje nam grosza z tego co wpadnie do jego kieszeni.Więcej O FutureNet WEJDZ TUTAJ

TrafficMonsoon natomiast posiada  usługi, które pozwalają przyciągać masę reklamodawców. Już sama reklama loginowa w tej firmie sprzedaje  się nawet z rocznym wyprzedzeniem, gdyż jest bardzo skuteczna. Inna opcja reklamy "cashlinks" cieszy się także sporą popularnością ponieważ reklamodawca korzystając  z tej opcji pozwala zarabiać za  oglądanie jego reklamy innym użytkownikom( w tym przypadku generujemy zyski bez wkładania grosza). A ponadto w TM jest wymóg obejrzenia całej reklamy, więc osoby chcące zarabiać nie mogą przeskakiać między oknami


Więcej o TrafficMonsoon WEJDZ TUTAJ

Wpis koncze cytatem, który ostatnio znalazłem u jednego z moich Facebookowych znajomych ponieważ dla wielu osób może on być inspiracją do działania.

Czy lepiej przeżyć całe życie bezpiecznie w kawalerce licząc w przyszłości
na 400 PLN emerytury, czy może lepiej zaryzykować drobną kwotą
- aby wreszcie w pewnym momencie wyjść z trwałego kręgu niemocy
i totalnego marazmu ? ...
Istnieje coś takiego jak wyuczony i utrwalony syndrom bezradności,
podobnie jak utrwalony paniczny strach przed utratą czegoś, czego
i tak ludzie nie mają - co skutecznie sparaliżuje ich działanie ....
Zauważyłem, że ciągle pokutuje XIX wieczne wyobrażenie w wielu
osobach, że do sensownych pieniędzy można dojść tylko morderczą
pracą najlepiej w roli niewolnika korporacyjnego ......
Cały system edukacyjny w Polsce jest ustawiony na masową produkcję
niewolników tylko w dwóch dziedzinach: w administracji państwowej
oraz ewentualnie w sformatowanych korporacjach ..

                                                         Cytat: Piotr Tymochowicz


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz