piątek, 22 kwietnia 2016

Nawet 20 % zysku bez polecania. Tak zarabiamy w Future Ad Pro !!!

Minęły już 2 tygodnie od oficjalnego startu programu Future Ad pro. Projektu, który pozwala zarabiać nawet jeżeli nie mamy ochoty nikomu nic rekomendować. Jak to możliwe? Po prostu w tym biznesie z każdego zakupionego Ad packa mamy aż 20 procent zysku.Każda paczka zakupiona za kwotę 50 dolarów pracuje, aż wygeneruje nam sumę 60 dolarów.

Możliwości zarabiania są oczywiście dużo większe. O czym można przeczytać w planie marketingowym. Odsyłam do niego niemalże w każdym wpisie o tej firmie. Ale ponieważ to coś nowego i na starcie cieszącego się ogromnym zainteresowaniem uważam, że warto znać plan marketingowy. Ten znajduje się TUTAJ !!!


Zarejestruj się w FUTURE AD PRO TUTAJ

Pisałem, że tu absolutnie nie trzeba polecać żeby zarabiać. Pokaże więc na moim przykładzie. Na starcie testuje sobie w tym biznesie reklamę, także obecnie mam tylko 2 ad packi. Wkrotce zapewne będzie ich sporo więcej. Jednak jak widać poniżej absolutnie nie trzeba nic robić żeby zarabiać. Saldo konta cały czas rośnie także zarabianie w Future Ad Pro jest banalnie proste i warto wykorzystać możliwosci tej platformy.


W Future Ad Pro mamy naliczenie prowizji co 15 minut. Domyslnie mamy 1 % dziennie zwrotu z inwestycji. Jednak zarobek zalezy od tego jakie zyski notuje firma na sprzedazy reklamy czy innych oferowanych usług. Sama reklama,  to nie jedyne zródło finansowania biznesu. Własciciele Future Net  czy Future Ad pro (które jest jednym z elementów działalnosci) zarabiaja między innymi posiadając w swojej bogatej ofercie blog, jak również profesionalne usługi wideo, czy tunele sprzedażowe. Ale  więcej o Future Ad pro w poniższym filmie.


Rejestracja w Future Ad Pro TUTAJ
Rejestracja w portalu połecznosciowym Future Net TUTAJ

Pamiętaj, że zakładając konto w FutureNet automatycznie za pomocą tych samych danych możesz logować się do Future Ad pro.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz