piątek, 8 kwietnia 2016

Maszyna ruszyła !!! Czas zając swoje miejsce..

Dziś prosto z Wrocławia nastąpiło otwarcie fenomenalnie zapowiadającego się biznesu  jakim jest Future Ad pro. Wkrótce będziecie mogli się przekonać jakie mozliwosci posiada biznes , który jest połączeniem polskiego portalu połecznosciowego i programu revshare.

Dla mnie sprawa jest oczywista. Przez ostatni rok poza TrafficMonsoon nie było drugiej firmy dającej takie szanse zarobku. W tej chwili mamy kolejny biznes dzięki któremu wiele osób zarobi ogromne pieniądze. Jeżeli ktoś ma wątpliwosci za kilka miesiecy się przekonacie  jaki tu jest potenciał. Ale ponieważ  już przedstawiłem w poprzednich postach sporo faktów o FutureNet i Future Ad pro najlepiej zobaczcie poniżej jak wygladało otwarcie biznesu i poznajcie ekipę Future Net.Jednym słowem można już inwestować w reklamę i zarabiac. 

Krótko o tym jak zarabiamy na samych adpackach w Future Ad Pro.

Po zarejestrowaniu się w programie mamy możliwość zakupu 50-1000 adpacków w cenie 50$ za sztukę. Adpack pracuje 120 dni zarabiając 1% dziennie, a tym samym aż 20% swojej wartości, czyli z każdych wydanych 50$ robi nam się 60$. Warunkiem otrzymania udziału w zyskach wygenerowanych przez adpack jest obejrzenie 10 reklam dziennie. Oprócz tego otrzymujemy prowizję w wysokości 3%-8% od zysków ludzi, których sami zaprosimy do programu (skorzystają z naszego linka rejestrującego).

Przypominam że FutureNet ma aż 10  możliwosci zarabiania pieniędzy. O tym wspominałem wam między innymi w moim  wpisie dotyczącym planu maretingowego FutureNet. Odnośnik ponizej.

PLAN MARKETINGOWY FUTURE NET WEJDZ TUTAJ


Pierwsze wrażenia odnośnie usług reklamowych.  Przede wszystkim  kilka możliwosci, które zwiększają skuteczność reklamy:

- Możliwosc wybrania wieku osób, które zobaczą naszą reklamę.
- Możliwosc skierownia reklamy do osób o wybranej płci (czyli reklamę mogą widziec wszyscy lub tylko kobiety albo meżczyzni).
- W programie  użytkownik na dobę ogląda 10 reklam. Jednak nie startuja one z automatu tylko sami wybieramy, które chcemy zobaczyć. Dlatego FutureNet stworzyło fajną możliwosc  ustalenia nagłówka reklamy i krótkigo tekstu zachęcajacego do otwarcia naszej kampanii..

Jednym słowem usługi reklamowe na starcie prezentują się bardzo obiecująco. I nawet dla samej promocji innych naszych biznesów warto tu być.

REJESTRACJA W FUTURENET I FUTURE AD PRO WEJDZ TUTAJBrak komentarzy:

Prześlij komentarz