niedziela, 3 kwietnia 2016

Jak na 10 sposóbów czerpać korzysci finansowe?

Ostatnio wiele czasu poświecam biznesowi FutureNet o którym staram się na bieżąco was informować. Niedawno pokazywałem jak będzie można zarabiać dzięki Future Ad Pro prezentując plan marketingowy tego projektu.  Dziś chce żebyście poznali dokładnie wszystkie opcje czerpania korzysc finansowych dlatego daje prezencie cały plan zarabiania w Future Net. A na prawdę warto się zapoznać, gdyż będziemy zarabiać, aż na 10 sposobów...

     REJESTRACJA W FUTURE NET I FUTURE AD PRO WEJDZ TUTAJ
FUTURE AD PRO CZYLI SZLAGIEROWY PROJEKT FN  TUTAJ

Z facebooka korzystasz każdego dnia. Tylko czy cokolwiek z tego masz?. A przecież logujesz się na niego co dziennie, lajkujesz, piszesz posty czy też udostępniasz materiały. W Future Net masz te wszystkie opcje, a ponadto możesz zarabiać pieniądze. Jak zarabiamy w FutureNet? Oto najważniejsze aspekty planu marketingowgo, który ponizej możesz pobrać w całości;


1. Bonus za logowanie i przebywanie na stronie:


FutureNet płaci już za samo logowanie. Twoja  obecność na stronie sprawia, że zarabiasz pieniądze. A jak wyczytasz na dalej fotce (powiększysz zdjęcie  po kliknięciu myszką) kolejne minuty aktywnośći skutkują wyższą premią.

2.Prowizje ze sprzedaży własnych plików multimedialnych:


Czy na Facebooku zarobiłes chociaż grosza za wrzucanie wlasnych plików? Pewnie nie.  FutureNet daje ci szanse zarabiania  na własnych filmach, plikch audio czy też możesz czerpać korzyśći ze sprzedaży autorskich eboków.

3.Rekomendacja produktów futureNet:


FutureNet pozwala również zarabiać na sprzedazy produktów biznesowych. Firma ma w swojej ofercie między innymi szablonym stron internetowych,Landing page, czy tez blogi. Gdy w momencie gdy z naszej rekomendacji ktoś zakupi dany produkt zarobimy 30% ze sprzedaży.

4.Social Media Bonus czyli podział zysków z reklam


Jak powyżej można wyczytać prowizje z tej możliwosci są każdeego dnia naliczane według specjalnie stoworzonego skryptu. Parametry aktywnosc szczególnie daja nam duże korzysci  kiedy komunikujemy się z użytkownikami za pomocą takiego narzędzia jak czat.


5.Matryce Biznesowe:Matryce, to możiwosc wrecz niePrawdpodobnego zarobku w FutureNet. Wystarczy spojrzeć na powyższe zdjecie,  które już pokazuje nam, że tutaj możemy zarabiać aż z 10 poziomów. Z każdą osobą zaproszoną do naszego zespołu matryca się rozrasta. To jakie matryce zakupimy zależy wyłacznie od nas ale tak na prawdę im droższa matryca tym nasze szanse zarobku są większe. Ponizej przykład  prowizji po zakupie jednej z matryc.


To oczywiscie tylko przyklad możliwych prowizji z maTrycy za 185 dolarów.  Jednak zakup żadnej z matryc nie jest obowiązkiem. Najtansza matryca  dostępna jest od 10 dolarów i z niej też możemy czerpać korzysci. Możemy też skupic się tylko na Future AD pro , które będzie motorem napędowym FutureNet, i o którym pisałem TUTAJ.


REJESTRACJA W FUTURE NET WEJDZ TUTAJ

Całosc planu marketingowego jest dostepna po kliknięciu TUTAJ. Pod danym linkiem wszystkie opcje zarobku z FutureNet, które jak widać nie brakuje i dają spore możliwośći. Na sam koniec jeszcze pokazuje jak wyglada polsk Fb na po zalogowaniu. Jak widać niżej niczym nie odbiega od konkurencji, a możliwosci ma dużo większe.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz