czwartek, 21 kwietnia 2016

Czy warto przejmować się tym co myslą o nas inni?

Czasem zdarza mi się odwiedzać profile osób , które również działają  internecie. Robie tak gdy trafie np: na  post związany odnosnie ich działalnosci w branzy marketingu sieciowego. I nie zaglądadam wcale w celu podziwiania efektów. Lubie poczytać komentarze grona ich znajomych uderzających w ludzi zarabiajacych w ten sposób.

We wstępie przydałoby zadać się pytanie: Czy warto przejmować się opiniami osob, które myslą że wszystko wiedzą, a tak na prawdę nic nie wiedzą. Najlepsze w tym wszystkim jest to, że ogromna większosc ludzi piszących coś w stylu "Oszustwo". "Nabijacie ludzi w butelke" , to jedynie osóby bez twarzy.Na profiowych zazwyczaj spotykamy samochody, kobiety, ewentualnie brak jakiejkolwiek fotki. Już ten fakt dla mnie jest wystarczającym potwierdzeniem jak niepoważna jest osoba wylewająca swoje hejty w temacie, którego nie rozumie.

Inna kwestia. Jakie osiągniecia w życiu mają ci którzy obrażają ludzi opierających swoje głowne źródło zarobków o internet? Niemalże w 100 % żadne. Takie uderzenie w kogoś kto zarabia w internecie wynika często z próby zwrócenia na siebie uwagi.Ewentualnie jakieś zazdrości czy też wyładowania niezdrowych emocji, że komuś innemu się udało, a jemu akurat nie. Zwyczajna próba podcinania skrzydeł mająca sprawić, żeby osoba dążąca do celu się poddała i została przez całe życie na tym samym niskim poziomie.

Teraz wypada wrócic do wątku z tytułu wpisu. Czy warto się przejmować? Albo inaczej. Po co się przejmować? Przecież idąć za tłumem, który ma mdle, nudne i bezcelowe życie, dalej jak tlum nie dojdziemy. Bycie indywidualistą nie jest proste. Czeka nas droga ciernista i pełna wyrzeczeń, ale jeżeli masz dojść do celu musi być ciężko.

Kiedyś mój sponsor w jednym ze swoich wpisów na blogu wspomniał o jakże banalnej oczywistosci. Nasze życie jest najlepsze, gdy jesteśmy jeszcze dziecmi. Dlaczego? Bo czerpiemy z niego radość, pewną beztroskę i robimy co chcemy. Opinia innych ma wtedy najmniejsze znaczenie. Niestety z wiekiem przybieramy maski i zaczynamy upodabniać się do innych. Podobno teraz takie czasy, że trzeba życ jak inni.Coraz trudniej ocenić kiedy jesteśmy sobą, a kiedy gramy.

Teraz odpowiedz sobie na pytanie: Czy inni mają ci mówić jakiej muzyki masz słuchać? Jak się ubierać? Co jesc żeby byc zdrowym? Czy też poprostu jak zarabiać i jak dążyć do wolnosci finansowej?. Nie warto ulegać presji społeczenstwa. Tylko bedąc sobą jesteś w stanie wyznaczać sobie cele i je realizować. Kopii jest i tak za wiele, a tak mało orginałów.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz