piątek, 11 marca 2016

Poznaj plan marketingowy Future Ad Pro !!! Biznes, który może zdominować najbliższe miesiące !!!

Powstaje coś na prawdę obiecującego. W moim odczuciu od momentu startu TrafficMonsoon nie było biznesu, który zapowiadał się tak fenomenalnie. Od dłuższego czasu promowałem tylko dwa projekty. Wspomniany TrafficMonsoon i All One in Profits. Wszystko inne jakoś nie przekonywało mnie. Teraz nadeszla pora na projekt,  który może podbić internet. Poznajcie Future Ad Pro.


Future net jako portal spolecznosciowy istnieje od 2014 roku. Pozwala on do dziś dziś zarabiać użytkownikom za aktywność (lajkowanie postów,logowanie, czatowanie). Teraz jednak FutureNet idzie krok dalej, i w kwietniu rusza z programem ktory, będzie dzielił się nami zyskiem z reklam. Będziemy więc zarabiać i otrzymywania naliczenia w zamian za wykupione pakiety reklamowe, oraz za oglądanie reklam. Zapowiedziom wspomnianych zmian jest ten krótki film.

video

Teraz poniżej zaprezentuje krótko najwazniejsze aspekty planu marketingowego. Jak dla mnie jest on na tyle przemyslany, że nie można przejsc obok tego biznesu obojętnie.

Powyższa fotografia pokazuje już jak rozbudowany będzie future ad Pro. Od nas zależy jaką strategie uznamy za najlepszą oraz jaki pakiet zakupimy. Zdjecie  pokazuje 5 róznych pakietów. Jak widać nie ma obowązku  wykupowania żadnego abonamentu. Pierwszy  dostęny pakiet jest. darmowy, ale dzięki niemu otrzymamy prowizje  tylko z pierwszego poziomu za polecanie oraz pozwala on nam posiadać tylko 50 aktywych ad packów. Możliwosci więc rosną z kolejnymi pakietami. Maksymalnie możemy posiadać 1000 ad packów, ale wymaga to zakupu najdroższego abonamentu rocznego za 180 dolarów.


Na kolejnym zdjęciu mamy  wazne informacje odnosnie kosztów i tego jak bedziemy zarabiać. Koszt Ad packa podobnie jak w wielu innych biznesach, to 50 dolarów i wypracować ma nam  60 dolarów. Nie jest jednak okreslony czas, więc naliczenia  zapewne będą różne w zależnosci od sprzedaży. Przypominam, że  powiększyć obrazek można klikając myszką w niego.

ZAREJESTRUJ SIĘ W FUTURE NET TUTAJ
(Kliknij widoczny powyżej napis'"TUTAJ")


Na sam koniec jeszcze krótki materiał o Firmie. Według mnie teraz jest najlepszy czas żeby rozpocząc promocje biznesu i w kwietniu mieć już gotową strukture, która pozwoli nam zarabiać nie małe pieniądze. A przez rok mojej pracy w marketingu sieciowym jak na razie moja intuicja  nigdy mnie nie zawiodła. Uważam, że teraz będzie podobnie.

video1 komentarz:

  1. Jednak jutro nie wystartuje,lekki poślizg ale to dobrze bo 1 kwietnia to troszke nie fortunna dana :)
    Ruszy od poniedziałku!
    Pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń