czwartek, 31 marca 2016

Biznes z podłożem na wieloletnie istnienie??? Zostały godziny do startu !!!

Już jutro głosno zapowiadany start Future Ad pro czyli najnowszego dziecka od  firmy Future Net. Projekt ten już przed startem zapowiadany jest jako wielki hit z podłożem biznesu na lata. A gwarantem stabilnosci biznesu ma być portal społecznosciowy, który rozwija się krok po kroku od ponad roku.

Ponieważ ostatnio przedstawiałem plan marketingowy future ad pro  ( o którym TUTAJ ) dziś będzię więcej materiałow video niż reklamy tekstowej ode mnie. Dostałem ostatnio zgode na publikacje tego materiału, więc dla osób które są niezdecydowane czy też nie wiedzą za wiele o tym biznesie wywiad z jednym z założycieli FutureNet.

video
Należy pamietać, że jeżeli chcemy w pełni korzystać z możliwosci Future Net i future Ad pro warto założyc konto wcześniej i nie czekać. Dlaczego? Bo oprócz naliczeń z ad packów mamy możliwosc zarabiania z matrycy. A wiadomo, że szybsze zakupienie matrycy może ustawic nas w lepszej pozycji do czerpania prowizji (nawet z osób poleconych nie bezposrednio przez nas). Dlatego zajecie miejsca w matrycy jest ważne. Aczkolwiek można opierać się na samym programie revshare i zrezygnować z zakupu matryc. Wtedy oczywiscie  takze zarabiamy, ale możliwosci są mniejsze.Niżej jeszcze jeden film który także sporo wam powie o możliwosciach FUTURE Net.


         ZAREJESTRUJ SIĘ W FUTURE NET TUTAJ


Jak już zostało powiedziane. W TYM BIZNESIE PREDZEJ I POŹNIEJ I TAK BĘDZIE KAŻDY. No, ale decyzje każdy sam podejmie indywidualnie. Od czasów trafficMonsoon czegoś tak mocnego nie było. Jeżeli więc chce zacząć zarabiać z FutureNet zapraszam do założenia konta. Można to zrobić klikajać TUTAJ.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz